Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terörle mücadelede rehavete kapılmak yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terörle mücadelede rehavete kapılmak yok
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terörle mücadelede rehavete kapılmak yok
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de hemşehrilerine hitap etti, 'terörle mücadeleye devam' mesajı verdi: Son dönemde yapılan operasyon geçici değil. Kararlılığımız aynı şekilde devam edecek. Rehavet yok, ara vermek yok.

RADİKAL- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , memleketi Rize’nin Güneysu İlçesi'ne ziyaret gerçekleştirdi. memleketi Güneysu'ya gelişinde ilçedeki merkez camisi önünde kendisini bekleyen vatandaşlara otobüsten hitap eden Erdoğan, “Son dönemde yapılan operasyon geçici değildir; bu operasyonlar inşallah başarabildiğimiz noktaya kadar devam edecektir? Bunlara destek verenler de bunları yönetenler de er ya da geç mağlup olacaklar” dedi.

Operasyonların süreceğini belirten Erdoğan, "Bu kararlılığımız aynı şekilde devam edecektir. Rehavet yok, ara vermek yok. Aynı kararlılıkla devam edecek. Bunların böyle sağda solda konuşmaları vesaire... Bunlar bizi hiçbir zaman yolumuzdan alıkoyamaz. Onların arkasında terör örgütleri var. Bizim arkamızda ise Allah var, halk var. Biz halkımızla yürüyoruz" dedi.        

Cumhurbaşkanı Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü: 
Korkaklar için hiçbir zaman zafer yoktur. Bunların sakın güçlü olduğunu falan zannetmeyin ve alçakların çıkacağı tümsek düşüştür ve bunlar da düşmeye mahkumdur. Son dönemlerde yaptığımız operasyonlar geçici değildir.

(AA)