Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Meral Akşener'e 'kaset' telefonu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Meral Akşener'e 'kaset' telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Meral Akşener'e 'kaset' telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, MHP Milletvekili Meral Akşener'i telefonla arayarak, kaset tartışmalarından dolayı derin üzüntü duyduklarını belirttiler.

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener'i telefonla arayarak, kaset tartışmalarından dolayı derin üzüntü duyduklarını belirttiler.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Van Valiliği ziyaretleri esnasında Akşener'i telefonla aradı.

Akşener'e, kaset tartışmalarından dolayı derin üzüntü duyduklarını belirten Erdoğan çifti, karalamalara asla itibar edilmemesi gerektiğini ve bu tür bir şeyi asla kabul edemeyeceklerini vurgulayarak, Akşener'e desteklerini dile getirdiler.

Ahmet Hakan: Latif Erdoğan'ı şerefsiz ilan ediyorum

Latif Erdoğan: Akşener dava açmaz ise ben açacağım

Meral Akşener, Emine Erdoğan için yaptığı girişimi ilk kez açıkladı


  http://www.radikal.com.tr/135811313581132

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  gerçekten mi - user1077937

  diğer iftira atılanlardan da üzüntü duymuşlar mı

  Sıkışınca mecbur kaldı - gulen06

  Ne olacak utanmadan,ahlaksızca,iftiralar kamuoyununda ters tepince kendini arama mecburiyetinde hissetti. Zerre kadar umurunda değil. Nasıl oya çeviririm derdinde! Kendi cenahının ahlaksızlıkları tel tel dökülüyor artık!