Davutoğlu: HDP'ye saldıran DHKP-C'den tutuklanan bir terörist çıktı

Davutoğlu: HDP'ye saldıran DHKP-C'den tutuklanan bir terörist çıktı
Davutoğlu: HDP'ye saldıran DHKP-C'den tutuklanan bir terörist çıktı
Başbakan Davutoğlu, hafta başında HDP'nin Mersin ve adana binalarına yapılan saldırıyla ilgili olarak, "Dün tespit edildi, bugün açıklaması yapıldı; DHKP-C'den tutuklanan bir terörist çıktı. Oyunu görüyor musunuz" dedi.

RADİKAL – Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti Sinop mitinginde konuşuyor. Davutoğlu konuşmasında

Davutoğlu'nun konuşmasından satırbaşları şöyle:

Büyük hizmetler yaptık. Samsun'a, Kastamonu'ya bölünmüş yollar yaptık. Kılıçdaroğlu günlerdir reklamla sır gibi sakladıkları projesini açıkladı. Acı bir şekilde tebessüm ettim. Çok geriden geliyor çok geriden, bütün kavramlar bize ait

Benim yazdığım kitabın arka kapağını okusaydı merkez ülkeyi 15 sene önce söyledik. Okuma alışkanlığı yok, hafızası zayıf Kılıçdaroğlu'nun… Bu hırsızlık, bu akademik hırsızlıktır. İdraki düşük olduğu için yeni zannetti.

"KENDİNE OY VEREMEYEN ADAMDAN PROJE ÇIKAR MI?"

Kılıçdaroğlu’na tavsiyem biraz okusun, öğrensin. Bizi taklit ederek, bizim kavramlarımızı kullanarak Türkiye’de siyaset yapamazlar. Yeni, Türkiye sözleşmesini açsın okusun, ben yazdım bunları. Önce okusun, sonra yeni proje olarak ortaya çıksın. Biz Türkiye’yi merkez ülke yaparız, onlar 15 yıl sonra. Benim vaktim yok ona ders vermemem ama ben öğrencimle konuşurum, ona ders verir Merkez ülke ne demek anlatır, anlatır da Kılıçdaroğlu anlar mı bilemem, anlamaz değil mi? Kendine oy veremeyen adamdan mega proje çıkar mı? Kağıthane’ye gider Kağıttepe der. Birisi yazmış eline vermiş, kitabı da okumamış tabii almış okumuş yazıyı. Bunların vizyonları yok o yüzden oradan buradan çalıntı yapıyorlar. Günlerdir anlatıyoruz, neler yapacağımızı anlatıyoruz

AK PARTİ'YE SALDIRI YAPILDIĞINDA SESLERİ ÇIKMADI

Adana, Mersin’de HDP binalarına saldırı yapıldı. Açık bir şekilde kınadım bu saldırıyı. Parti liderlerine 'Gelin beraber saldırılara karşı çıkalım' dedim. AK Parti'ye saldırı yapıldığında sesleri çıkmadı. Biliyorlar seçimi kaybedeceklerini…

HDP BİNALARINA SALDIRININ ZANLISI DAHA ÖNCE DHKP-C'DEN TUTUKLANMIŞ

Paralel çete ve Doğan Medya suçu AK Parti’ye yüklemeye kalktılar. Şimdiye kadar AK Partili birinden şiddet sözü duydunuz mu? Şiddet içinde yer aldık mı? HDP Başkanı çıktı 'AK Parti yaptı' dedi, beni ve Cumhurbaşkanımızı suçluyorlar. Bir de MHP ’ye pas attı HDP... Yolunu bulamayan Kılıçdaroğlu 2 saatte suçluyu buldu, 'AK Parti' dedi. Dün tespit edildi, bugün açıklaması yapıldı; DHKP-C’den tutuklanan bir terörist çıktı. Savcımızı şehit ettiklerinde CHP ’yi çağırmışlardı. Oyunu görüyor musunuz?

 


  http://www.radikal.com.tr/136283413628347

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  DHKP-C - drhil

  DHKP-C: Devlet Eliyle Halkta Paranoya yaratma Cephesi. Hala hangi salakları kandırmaya çalışıyorsunuz bre gafiller.

  hep aynı senaryo - user1024935

  ne hikmetse hükümet ne zaman sıkışsa hemen bir dhkpc eylemi oluyor akpye yarayan :)

  DHKP-C - user448888

  Artık böyle bir terör örgütünden şüpheliyim. Ne zaman AKP ile ilgili siyasi bir çıkmaz olsa ortaya çıkıyorlar. Başka hiç bir yerde yoklar, kimse ile çatışmıyorlar. Tek yaptıkları siyasi propaganda.

  Bu haberi okuyunca - Kör Kadı

  Bu haberi okuyunca aklımdan ilk geçen düşünce başbakanın çok çaresiz olduğuydu. Çünkü bu terörist DHKP-C terörist sakızı o kadar çok çiğnendi ki; tıpkı çok çiğnenip özelliğini kaybedip sünen sakız gibi sündü artık. Muhalif olduğum bir siyaset olsa da bizim uzun süredir kaderimizi tayin eden bu kadar çaresiz yalanlara boş vurması hiç hoş değil.

  Gülmem geldi acı acı. - Hüseyin Deniz Demir

  Yahu bu söylediklerine ancak ve ancak kendileri inanıyor. Tek başına mı yapmış bu kadar işi o DHKP-C li :)))

  Mimiklerin ayarsız bay Davutoğlu... - citizen

  Yahu küçüğüm... Konu ciddi., gülerek konuşma bari... Bunun da düzmece olmadığı ., o kişiye de belli şekilde suçu üstlendirmediğiniz ne malum...Muhtemelen AKP li başkana yapılan suikastın arkasından da ya HDP çıkacaktır ya da CHP... Bizler de bunu yeriz..., bunlar zaten hep böyle deriz... Öyle değil mi ...

  YALAN SÖYLÜYORLAR! - Ali Karatay

  "Faili tespit ettik" dediklerinde şüphelenmeliydik bunun arkasından bir tezgahın çıkacağından. İğrenç bir oyun oynuyor AKP, bu yolun nereye varacağı belli değil, Allah (varsa) sonumuzu hayretsin.