Davutoğlu kalabalığın arasında kaldı

Davutoğlu kalabalığın arasında kaldı
Davutoğlu kalabalığın arasında kaldı
Almanya'nın Düsseldorf şehrinde ISS Dome Salonu'nda Türklere hitap eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, salon çıkışında kendisini bekleyen vatandaşları selamlamak için aracından indiği anda kalabalığın arasında kaldı.

RADİKAL- Almanya'nın Düsseldorf şehrinde ISS Dome Salonu'nda Türklere hitap eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, salon çıkışında kendisini bekleyen vatandaşları selamlamak için aracından indiği anda kalabalığın arasında kaldı.

Programın bitmesinin ardından salon önünde bekleyen kalabalık ve "AK gençlik senden selfi istiyor" diye seslenen bir grup Başbakan Davutoglu'nun aracın önünü kesti. Kalabalığı gören ve aracından inen Davutoğlu, kendisiyle tokalaşmak isteyen vatandaşların yanına varır varmaz, yol kenarında bekleyen kalabalık Başbakan'a dokunabilmek ve resim çekilebilmek için adeta izdiham oluşturdu. Dakikalarca kalabalığın arasında kalan Başbakan Davutoğlu, korumaların büyük gayretleri ile ancak izdihamdan kurtulabildi. Kalabalık arasından bazı vatandaşların, Başbakan'ın aracın hareket etmesine aldırmadan peşinden koştuğu gözlendi.DHA


  ETİKETLER:

  Almanya

  ,

  Ahmet Davutoğlu

  ,

  Resim