Davutoğlu patlama alanına karanfil bıraktı

Davutoğlu patlama alanına karanfil bıraktı
Davutoğlu patlama alanına karanfil bıraktı
Başbakan Ahmet Davutoğlu cumartesi günü gerçekleşen patlamada 97 kişinin hayatını kaybettiği noktaya karanfil bıraktı ve incelemelerde bulundu.

RADİKAL - Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara 'daki terör saldırısının yaşandığı Tren Garı önüne karanfil bıraktı ve hayatını kaybedenler için dua etti.

Başbakan Davutoğlu, resmi programında yer almamasına rağmen sabah saatlerinde Ankara Garı önüne geldi. Davutoğlu'na eşi Sare Davutoğlu ile Başbakan Yardımcıları Yalçın Akdoğan ve Cevdet Yılmaz, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik de eşlik etti.
     
Patlamaların yaşandığı yerleri ve vatandaşların karanfil bıraktığı alanı gezen Başbakan Davutoğlu, buralara kırmızı karanfil bıraktı.
      
Beraberindekilerle saldırıda hayatını kaybedenler için dua eden Davutoğlu, vatandaşlar, simitçi ve taksici esnafıyla bir süre sohbet ettikten sonra alandan ayrıldı.

Davutoğlu'nun karanfil bıraktığı ve inceleme yaptığı anlarda olay yerine basın mensubu alınmadı. (AA)

Büyükelçilerden tren garına 97 karanfil

Polisler, patlama noktasına karanfil bırakmak isteyenleri engelledi

Katliamda ölü sayısında hâlâ çelişki var


  http://www.radikal.com.tr/145056614505662

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  E TABİ... - Ali Karatay

  Şeriatçı katil de orada can verdi sonuçta.

  GEÇ KALDINIZ SAYIN BAŞBAKANIM! - m.rozbilen

  Sayın Başbakanım, bu karanfilleri dünya aleme ayıp olmasın, gösteriş olsun diye mi yoksa gerçekten yüreğiniz yandığı için mi bıraktınız? Ben şahsen gösteriş olsun diye bıraktığınıza inanıyorum. Eğer günahınızı alıyorsam ona da razıyım. Ama siz gösteriş olsun diye yaptıysanız 80 milyonun günahı da sizin boynunuzda olsun. Ben BAKARA MAKARA demiyorum ama bu surede geçen bir ayette : İnanmadığı halde inanır gibi görünenlere MÜNAFIK denir diyor. Kim münafıksa Allah onun belasını versin.