Davutoğlu ve Türkeş'ten Alparslan Türkeş'in mezarına ziyaret

Davutoğlu ve Türkeş'ten Alparslan Türkeş'in mezarına ziyaret
Davutoğlu ve Türkeş'ten Alparslan Türkeş'in mezarına ziyaret
Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Anıtkabir ziyaretinden sonra Tuğrul Türkeş'in babası Alparslan Türkeş'in Beşevler'deki Anıtmezarı'na gitti.

RADİKAL- Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş , Anıtkabir ziyaretinden sonra Tuğrul Türkeş'in babası Alparslan Türkeş'in Beşevler'deki Anıtmezarı'na gitti.

Hürriyet’ten Ümit Çetin’in haberine göre; Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Anıtkabir ziyaretinden sonra Tuğrul Türkeş'in babası Alparslan Türkeş'in Beşevler'deki Anıtmezarı'na gitti.

Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında kurulan 63. Hükümet üyeleri bugün ilk olarak Anıtkabir'e ziyarete gittiler. Başbakan Davutoğlu ziyaret sonrasında makam aracına Tuğrul Türkeş'i de alarak hareket etti.

Davutoğlu ve Tuğrul Türkeş'in Anıtkabir'den ayrıldıktan snra MHP eski Genel Başkanı ve Tuğrul Türkeş'in babası Alparslan Türkeş'in Beşevler'deki Anıtmezarı'na gitikleri ortaya çıktı.

Davutoğlu ve Türkeş'in Anıtmezar'da birlikte dua ettikleri ve bir süre mezar başında sohbet etikten sonra ayrıldıkları öğrenildi. (Hürriyet)


  http://www.radikal.com.tr/142606614260663

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  vay be - kocero 21

  vay be bir oy ne kadar tatliymis haberimiz yok para ve oy insana neler yaptiriyor. ne diyelim, simdiye kadar birbirilerine yapmdigi hakaret ve küfür kalmadi

  Dava Adamları - user452254

  Süleyman SOYLU ve Numan KURTULMUŞ da başka partilerde siyasi parti lideri oldukları sırada, AKP ye transfer edilmişlerdi, ama mensup oldukları partilerden taban taşıyamamışlardı, şimdi sıra TÜRKEŞ Jr. a gelmiş, bakalım rahmetli Başbuğ'un ülkücü evlatları, 9 ışık ile Amerikan doları arasında hangisini tercih edecekler? AKP nin eline 13 yıldır bulaşan pastanın kremasını, bir ülkücüler yalamamıştı, ellerine büyük fırsat geçti şimdi, birazda bozkurtçuklar paralansın bakalım...

  ne demişler - genco940

  bedava sirke baldan tatlıdır. Şimdiye kadar uğramayanlar her ne olduysa manzara ile birilerine mesaj geçiyorlar. MHP de yer mi yemez mi Allah bilir, Manzarayı aslında milletin çok iyi okuması lazım. 7 Haziranı alamadılar, 1 kasıma hazırlanıyorlar onuda alamazlar ise sayla meyoz, oyna meyoz falan demeye başlarlar. Mızıkcılık değil aslında hokkabazlık. daha ne taklalar göreceğiz bakalım.