Demirtaş ziyarette bardağını yıkayıp gitti

Demirtaş ziyarette bardağını yıkayıp gitti
Demirtaş ziyarette bardağını yıkayıp gitti
Boğaziçi Öğrenci Kooperatifi'ni ziyaret eden HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş bardak yıkayıp çay doldurdu.

RADİKAL - Halkların Demokratik Partisi Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş önceki gün Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri ile buluştu. Demirtaş, Uçaksavar Kampüsü'ndeki konferans sonrası Boğaziçi Öğrenci Kooperatifi'ni ziyaret etti.

Öğrencilerden kooperatif hakkında bilgi alan Demirtaş, öğrencilerle özyönetim pratikleri ve kooperatifleşme üzerine sohbet etti. Ziyaret renkli anlara da sahne oldu. Kooperatif üyelerinin 'burada herkes çayını kahvesini kendi alıyor' sözleri üzerine Demirtaş ocaktan kendine çay aldı. Sohbetin ardından Demirtaş bardağını yıkayarak kooperatiften ayrıldı.

Demirtaş: HDP'nin en büyük farkı kadın hareketi olması


  http://www.radikal.com.tr/135555713555575

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  RADİKAL AİLESİ - user1021195

  Radikal ailesine teşekkürlerimizi sunarız , Taraflı davranıyor diyenler kusura bakmasın hiç de bile gayet güzel yayın yapıyor.Başarılarınızın devamını diliyorum , mobil de biraz sorun yaşıyoruz o da çözülse bu vesile ile çok makbule geçer.

  ... - Selosl

  Cumhurbaşkanının iktidar partisinin propagandasını yaptığı bir ülkede medyanın da muhalefet partilerine destek vermesi kadar doğal bir durum olamaz, ne kadar hdp zihniyetinden nefret etsem de.

  come on guys - user1082679

  radikal gazetesi selahattin demirtas`i kayiriyor diyen arkadasim! birilerinin tanesi 1000 lira olan altin varakli bardaklardan su icerken demirtas`in gittigi bir yerde bardagini yikayip cay icmesi GAYET TABII bir haberdir ki biz bu haberlerden cok daha fazlasini gormek istiyoruz NORMALLESMEK adina...

  cok buyuk haber - user1082460

  Ya bu kadar tarafsiz ve buyuk gazetecilik olur tebrikler. Bizimle dalga mi geciyorsunuz. Oldu olacak demirtasin kisisel blogu olun yedigi yemekleride yaninlayin. Gercekten cok buyuk gazetecilik ornegi olan bu haberi yapan herkesi tek tek tebrik ediyorum. Zamanin da grubunuz akpyi boyle yuceltiyordu, simdi hdp. hdp nin sermaye partisi oldugunu gosteriyorsunuz bize tesekkurler.

  yasak aşk - ex nihilo

  demirtaş'ı severim ve de hdp'nin barajı geçmesini isterim ama olmaz bu kadar, radikal gazetesi düpedüz siyasi destek veriyor. bir gazete bir siyasetçiyi bu kadar fazla ön plana çıkarırsa bir daha hiç kimse tarafından samimiyetine inanılmayacaktır. gazetenin görevi gerçeği yansıtmaktır, siyasetçilerle yasak aşk yaşamak değil.