Demirtaş'tan bisikletli seçim gezisi

Demirtaş'tan bisikletli seçim gezisi
Demirtaş'tan bisikletli seçim gezisi
HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, seçim çalışmaları için gittiği Büyükada'da bisiklet sürdü, esnafları ve piknik yapanları ziyaret etti, Fenerbahçe'nin efsane oyuncusu Lefter Küçükandonyadis'in mezarını ziyaret etti.

RADİKAL - Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Selahattin Demirtaş , seçim çalışmaları kapsamında dün Büyükada’ya gitti.

IMC TV'de yer alan habere göre, Demirtaş’a eşi Başak Demirtaş ile birlikte, HDP’nin İstanbul milletvekili adaylarından Şerife Erbay, Serpil Kemalbay ve Sezai Temeli ve HDP İl Eş Başkanı Ayşe Erdem de eşlik etti.

Adada ilk olarak İskele Meydanı’nda esnaflarla selamlaşan Demirtaş, esnafları ziyareti sırasında Anneler Günü nedeniyle kadınlara karanfiller dağıttı.

Selahattin Demirtaş: Barış yolundan ayrılmayacağız

Esnaf ziyaretinin ardından Demirtaş ve beraberindekiler, bisikletle Dilburnu Tabiat Parkı’nda piknik yapanları ziyaret etti.

Piknik alanı ziyaretinin ardından bisikletleri bırakıp, bu kez faytona binen Demirtaş ve HDP adayları, Rum Ortadoks Kabristanı’na giderek, Fenerbahçe ’nin efsanevi oyuncusu Lefter Küçükandonyadis’in kabrini ziyaret etti. Lefter’in kabrine çelenk bırakan HDP’liler, daha sonra yeniden İstanbul’a döndü.