Dengir Mir Mehmet Fırat'tan şok seçim açıklaması

Dengir Mir Mehmet Fırat'tan şok seçim açıklaması
Dengir Mir Mehmet Fırat'tan şok seçim açıklaması
Seçimlere doğru HDP'yi hedef alan tehlikeli provokasyonların olacağı uyarısında bulunan Dengir Mir Mehmet Fırat, "Askere, polise, Bayrağa saldırılar olabilir" dedi.

RADİKAL - HDP'nin Haziran seçimlerindeki en dikkat çeken adaylarından olan Ak Parti 'nin kurucu isimlerinden Dengir Mir Mehmet Fırat, Twitter 'dan çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Seçimlere doğru HDP'yi hedef alan tehlikeli provokasyonların olacağı uyarısında bulunan Dengir Fırat, "Askere, polise, Bayrağa saldırılar olabilir. Bunlar bizimle ilgili değildir. HDP'yi engellemek isteyenlerin operasyonu" dedi. "Seçime doğru HDP'yi kamuoyunda yıpratmak için, çeşitli eylem ve provokasyonlar olabilir" uyarısında bulunan Dengir Fırat "Böyle kurulacak tezgahlara gelmeyeceğiz" dedi.

  http://www.radikal.com.tr/131679313167932

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Provokasyonlara hayır ama karşı müdahaleyi kullanırım. - kondolotlu

  Şimdi burada samimi olmak gerekir. Hem ülkenin iç huzurunu bozan bu provakatörler bizden değildir , diyip hemde bu provakatörler için çıkarılan iç güvenlik yasasına hayır demek veya bu provakasyona yapılan sert müdahaleyi eleştirmek, siyasete alet etmek samimiyetsizliği gösterir. Ancak ben eminim ki HDP' ye katılan Dengir Mir Mehmet Fırat gibi özünde sağlam şahsiyetler HDP' nin içinde ikili oynayan, altı boş konuşmayı seven, sokak siyasetçilerini temizleyecek ve daha seviyeli tuttuğunu koparacak güçlü bir HDP' nin temellerini atacaklar. Yukarıda yazdıklarım kesinlikle eleştiri değil, temennidir. Biz HDP' den gerçekten samimiyet bekliyoruz. Ayrıca belirteyim Mehmet Bey' e gönülden bir muhabbetim var. Kendisine saygılarımı sunarım.

  buhaber yalanlanmış... - user988889

  http://insanhaber.com/politika/dengir-mir-mehmet-firattan-o-tweetler-icin-aciklama-53014 oturup koca haberi yazmayı beceriyosunuz da, doğruluğunu teyid etmeyi beceremiyo musunuz? bence gözden geçirin.. kalitesiz habercilik böyle birşey tam olarak.