Devlet Bahçeli de oyunu kullandı: 'Bunları sonra sorun'

Devlet Bahçeli de oyunu kullandı: 'Bunları sonra sorun'
Devlet Bahçeli de oyunu kullandı: 'Bunları sonra sorun'
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çankaya'daki Anıttepe Ortaokulu'na gelerek 1310 nolu sandıkta oyunu kullandı. 7 Haziran seçim sonuçları gibi bir seçim sonucu çıkması ihtimalini değerlendirmesi istenen Bahçeli, "Bunları sonra sorun" dedi.

RADİKAL- MHP lideri Devlet Bahçeli, Ankara'da Anıttepe İlkokulu'nda oyunu kullandı. Bahçeli, "seçimin millet için bir dönüm noktası olabileceğini" söyledi.

BAHÇELİ'NİN SANDIĞINDA ARAMA YAPILDI
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin oy kullanacağı Çankaya'daki Anıttepe Ortaokulu'nda AFAD KBRN Ekibi, arama yaptı.
Ankara AFAD Arama Kurtarma Birliği'nden tam donanımlı, profesyonel AFAD KBRN Ekibi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin oy kullanacağı 1310 numaralı sandığın bulunduğu Çankaya'daki Anıttepe Ortaokulu'na gelerek arama yaptı.

İNŞALLAH BU SEÇİM MİLLETİMİZİN GELECEĞİ AÇISINDAN DÖNÜM NOKTASI OLUR
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oyunu kullandıktan sonra değerlendirmelerde bulundu. Bahçeli, "Bugün milletimizin yüksek katılımı ile seçimin gerçekleşmesini temenni ediyorum. Seçimin milletimize, siyasi partilerimize, değerli adayanlarına hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bu seçim milletimizin geleceği açısından dönüm noktası olur diye düşünüyorum" diye konuştu.

"BUNLARI SONRA SORUN"
7 Haziran seçim sonuçları gibi bir seçim sonucu çıkması ihtimalini değerlendirmesi istenen Bahçeli, "Bunları sonra sorun" dedi.