DSİ tesislerinin temel atma töreninde butona AKP adayları bastı!

DSİ tesislerinin temel atma töreninde butona AKP adayları bastı!
DSİ tesislerinin temel atma töreninde butona AKP adayları bastı!
Mersin'de Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından yapımı gerçekleştirilecek 16 projenin toplu temel atma töreninde açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'le birlikte AKP milletvekili adayları yaptı!

RADİKAL - Mersin'de Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından yapımı gerçekleştirilecek 16 projenin toplu temel atma töreni Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in katılımıyla gerçekleşti. Törende AKP milletvekili adayları protokolde ön sırada oturdu, temel atmak için butona basma sırasında da hepsinin sahneye çıkması dikkat çekti.

Mersin'de DSİ tarafından yapımı gerçekleştirilecek 16 projenin toplu temel atma töreni Marina'daki Amfi tiyatroda gerçekleştirildi. Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in de katıldığı tören bir saat gecikmeli başladı. AKP İl Başkanı İsmail Taşpınar ve milletvekili adayları, Vali Özdemir Çakacak ve Bakan Ömer Çelik'in de bulunduğu protokolün ön sırasında oturdu. İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü ile bazı daire müdürlerinin ise adayların hemen arkasında oturduğu görüldü.

Yapılan protokol konuşmalarının ardından Bakan Ömer Çelik, Aydıncık ve Silifke kaymakamlarına bağlanıp temel attırırken daha sonra ise Vali Özdemir Çakacak ve AKP adayları ile birlikte butona basarak diğer tesislerin toplu temelini attı. (CİHAN)


  http://www.radikal.com.tr/136740413674042

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  korku - user383887

  AKP İKTİDARI KORKU İMPARATORLUĞU YARATTI. Seçim tamamen eşitsiz koşullarda yapılıyor. YSK, Yargı, Anayasa mahkemesi, Devletin hiç bir kurumu, iş adamları, medya hiç kimse tek kelime ile itiraz edemiyorlar. Yinede seçimi kazanamayacaklar, iktidar olamayacaklar.

  Alıştık - user400931

  Bu duruma alıştık. İnşaattan Dünya onunculuğu çıkmayacağını biliyoruz artık. Ancak resimde bir kadın var sadece bir. Kadınların çıkıp o erkeklerden hesap sormaları lazım da artık beklemiyorum böyle bir şey.