Ecdat Ak Saray'da!

Ecdat Ak Saray'da!
Ecdat Ak Saray'da!
Filistin lideri Mahmut Abbas için Ak Saray'da düzenlenen karşılama töreninde tarihte kurulan 16 Türk devletlerine ait askeri üniformaları giyen görevliler yer aldı

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan , Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resmi törenle karşıladı. Törende dikkati çeken iki şey yaşandı. Hava koşulları nedeniyle tören ilk defa Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın kapalı bölümünde yapıldı. İkinci değişiklik ise törende, tarihte kurulan 16 Türk devletlerine ait askeri üniformaları giyen görevliler de yer aldı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Filistin Devlet Başkanı Abbas, resmi törenin ardından merdivenlerde bekleyen tarihi kıyafetli askerlerle de kameralara poz verdi.  (aa)

Erdoğan: Netanyahu hangi yüzle Paris'e gitti

Ecdat Ak Saray merdivenlerinde!


  http://www.radikal.com.tr/1270720127072019

  YORUMLAR
  (19 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İşler güçler - user823162

  İşleri güçleri yok çaldığımız paralarla napalım derken asker kıyafeti diktirmişler. O kıyafetler kimbilir nekadara malolmuştur.. boşişlerbaşkanı!

  savaşa hazır - user394415

  Kral, Osmanlıca "savaşa hazırız" mesajı mı veriyor? Paraleli geçtim, bu enine, dikine, çaprazına, boyuna devlet.

  Tam da istediği oldu. - only truth

  Padişahım çok yaşa diye de bağırmışlar mı?

  Önce fotoshop sandım.... - vlaklak

  ..daha sonra gerçek tokat gibi suratıma vurdu. Koca ülke kabile ülkelerinde olmayan etkinlikler düzenliyor. İ.E.E.T müdürü de ASELSAN'ın başına geçen ülkeden ne beklenir.

  ben bir Turk olarak gurur duydum - user815084

  bazilari kiskanmis ,burasi Turkiye Cumhuriyeti,milletinin adida TURK MILLETI,Mete handan Atilla dan gelen Osmanlida 3 kitaya Turk muhrunu vuran ,Turkiye Cumhuriyetin bir cocugu olarak tuylerim diken diken oldu helal olsun sana cumhurbaskanim

  merdiven-ül ecdat - rawnerve

  İlkokuldaki müsamere ile aynı şey.Gülünç,ciddiyetten uzak ve saçma!

  hehe - sarabi

  Son beton bükücü!