Ekmeleddin İhsanoğlu bozkurt işareti yapamadı

Ekmeleddin İhsanoğlu bozkurt işareti yapamadı
Ekmeleddin İhsanoğlu bozkurt işareti yapamadı
MHP'den İstanbul Milletvekili adayı olan Ekmeleddin İhsanoğlu, partisinin il başkanlığını ziyaretinde bir türlü bozkurt işareti yapamadı. Ziyaret sırasında gazetecilere açıklamalarda bulunan İhsanoğlu, "Sayın Bahçeli'nin çok önceden yapmış olduğu nazik teklifin tekrar edilmesi neticesinde adaylığı kabul ettim" dedi.

RADİKAL - MHP ’nin İstanbul Milletvekili adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, milletvekilliği seçimlerinde aday olması için kendisine halktan büyük talep geldiğini belirterek, “Bu çerçevede bir değerlendirme yaptım, bundan kaçmayı kendi millet ve vatan anlayışıma aykırı buldum ve sayın Bahçeli’nin çok önceden yapmış olduğu nazik teklifin tekrar edilmesi neticesinde kabul ettim” açıklamasında bulundu.

MHP’nin İstanbul 2. bölge 1. sıra milletvekili adayı İhsanoğlu bugün il başkanlığını ziyaret etti. MHP İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ile bir süre görüşen İhsanoğlu, daha sonra basın toplantısı düzenledi. Ülkenin bir kutuplaşmanı içine sürüklenmek istendiğini söyleyen İhsanoğlu, “MHP’nin Yeniden demokrasi tesis etme anlamında çok önemli hizmetleri olacağına inanıyorum” dedi.

Basın toplantısı öncesinde MHP’lilerle birlikte partisinin bozkurt işaretini yapmaya çalışan İhsanoğlu zor anlar yaşadı. İhsanoğlu tüm denemelerine rağmen bozkurt işaretini bir türlü yapamayınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

İhsanoğlu, Cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP ve MHP başta olmak üzere bazı muhalefet partilerinin ‘çatı adayı’ olarak Recep Tayyip Erdoğan’a karşı yarışmıştı.
RADİKAL-AA


  http://www.radikal.com.tr/133745113374516

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  işaret - user559408

  galiba ekmeleddin mhp den milletvekil adayı amerikanın heavy metalcilerinden galiba :) :)

  işaret - user559408

  burnu kesik BMC gibi... :) :)

  YAZIK OLDU VERİLEN OY'LARA - m.rozbilen

  Eliyle kurt kafası işareti yapan sayın İhsanoğlu, C.Başkanlığı seçiminde MHP dışında kendisine oy verenlere ayıp etti. Madem bu işaret'i yapacaktınız, neden bizi bir oyun'a alet ettiniz? CHP o seçimde oy vermeyen ya da kullanmayan taraftarlarına sitem etmekte ne kadar haksız olduğu görülmüştür.

  Hasta bir ulke... - AT1928

  Bu ulkede system hasta, urettigi insanlar da hasta!

  Rock'n Roll Dude! - halukaka

  Hell Yeah! Sayın İhsanoğlu'nun yaptığı işaret rakçı selamıdır. Devil's Horn, Türkçe tabiriyle Şeytan Boynuzu da derler. Artık nası töğbe istiğfar eder bilemiyorum :)

  Rock and rooooolllll - Gurcan Uzoglu

  Ne biliyorsunuz yanlış yaptığını, adamcağız belki sıkı Rock cu. :P