Elitaş: İki kadın vekil kendi kendini darp etti

Elitaş: İki kadın vekil kendi kendini darp etti
Elitaş: İki kadın vekil kendi kendini darp etti
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, İç Güvenlik Paketi'nin Meclis'teki görüşmelerinde CHP ve HDP'li beş milletvekilinin AK Partililer tarafından darp edildiği iddialarını reddetti. Elitaş, HDP'li ikidan kadın milletvekilinin kendi kendini darp ettiğini, CHP'li Musa Çam'ın ise ayağının takılıp yere düştüğünü öne sürdü.

RADİKAL - AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş TBMM’de basın toplantısı düzenledi. AK Partili Elitaş ‘Sebahat Tuncel ve Pervin Buldan’ın kendisini kürsüde taciz ettiğini, iki kadın vekilin kendi kendilerini darp ettiklerini söyledi. İşte Elitaş’ın sözlerinden satır başları:

"Dün maalesef TBMM’de 3 siyasi parti birlikte ittifak yaparak bu paketi nasıl bu kanunu engelleriz şeklinde olağanüstü bir ittifak sağlamıştır. CHP paralel örgütün maşası haline gelmiş. MHP paralel örgütün taşeronu olmaya çalışıyor. Hem CHP hem de MHP HDP’nin vagonu haline dönmüştür. HDP dün iki siyasi partiyi vagonu yapıp TBMM’nin gündemini tıkamak istemiştir. Sandıktan değil sokaktan iktidar çıkarmak isteyenler dün TBMM’de terör estirmiştir. Maalesef Ak Parti grup önerisinin geçmemesi için 3 siyasi parti birlikte terör estirmiştir.

Ertuğrul Kürkçü Meclis'e kaskla geldi

Ben kürsüde çalışırken 2 kadın milletvekili biri Sebahat Tuncel birisi Pervin Buldan, gelerek bana taciz uygulamışlardır. Beni kürsüden uzaklaştırmaya çalışmışlardır. Tamamen kamuoyunu aldatma amacıyla sanki kadın vekilleri kürsüden uzaklaştırmaya çalışan benmişim gibi göstermeye çalışmışlardır. İki parti üzülerek söylüyorum ki HDP’nin değirmenine su taşımışlardır.

Perşembe günü gündemimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Umarım bundan soran sakin bir ortam içinde bu yasasının çıkmasını engellemek için bütün haklarını kullanabilirler. Ama terör ve şiddeti kimse kullanamaz toplum ve kamuoyu onları mahkum eder. Aralıksız çalışma kararı aldık. Sadece 28 Şubat ve 1 Mart tarihinde temayül yoklama yapacağımız için çalışmayacağız.

TUNCEL BENİ İTTİ BALUKEN YUMRUK SALLADI”
Sabahat Tuncel beni iteklemiştir. HDP Grup Başkanvekili İdris Baluken bana yumruk sallamıştır. HDP’liler bunu bir senaryo haline getirip 2 milletvekilini figüran olarak kullanmışlardır. İki vekili kürsüye gönderip sonra bana saldırmak istemişlerdir. Vekil arkadaşlarımız bunu engellemek için benim etrafımda toplanmışlardır.

“STENOLARIN SANDALYESİNİ BİZE ATMAK İSTEDİ”Hüsamettin Zenederlioğlu stenoların sandalyesini üzerimize atmak istemiştir. Zeytinyağı gibi üste çıkmaya kalkmak istiyorlar.

“2 KADIN VEKİL KENDİ KENDİNİ DARP ETTİ”
Kadın milletvekilleri kendilerini darp etmişlerdir. Onlar fiili saldırı yapmışlardır. Anladığım akdarıyla bunlar kendilerine darp etmişlerdir. Hiçbir AK Partili milletvekili özellikle kadınlara dokunmayı kendilerine yakıştıramazlar.

“MUSA ÇAM’IN AYAĞI TAKILDI VE DÜŞTÜ”
Sayın Musa Çam geçmiş olsun diyorum. O arbede sırasında ayakları oradaki mermere takıldı ve düştü. Hiçbir AK Partili vekilin ona bir saldırısı yoktur."


  http://www.radikal.com.tr/1296114129611416

  YORUMLAR
  (16 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yuh... - user919564

  Nasil olsa bu millet yiyo arkadas adamlara bak ya yalan soylerken dusunmuyolar bile artik yaziklar olsun..

  AKP grubu - user942030

  Unutmayalım. AKP grubu türkiye cumhuriyet tarihinin en karanlık adamını cumhurbaşkanlığına aday göstermiştir; evlerinden milyonlar fışkıran adamları aklamışlardır. Bu adamlardan zerre kadar dürüstlük beklenemez. Elitaş ya da bir başkası farketmez.

  bana masal anlatma - krizantem

  daha sonrada kötü kalpli muhalefet milletvekilleri Elitaş'ın etrafını sardı. Neyse ki iyi kalpli prens gelip Elitaş'ı kurtardı.

  dindarlar - user388500

  cuma günüde kerhen camiye gidersin artık

  ben aptal değilim - user920115

  ya bunlarda nasıl bir ruh hali var. milyonlarca insanın karşısına geçip hiç sıkılmadan yalanlar savuruyorlar, çokta pişkinler. akpliler görün artık

  paralel yapının işi.. - jiyan1767

  hayret paralele bağlamamış şaşırdım valla ... utanmadan basının karşısında çıkıp pişkin pişkin o kaydı bu düştü diğeri kendi kendini darp etti diyor bunlar milleti hepten koyun sanıyor anlaşılan.. o tokmağı sandıkta sizin kafanıza geçirecek bu halk merak etmeyin

  Yalanın sonu yok - user400656

  Bir diğerinin de gökten başına taş düştü:))