Emir Sarıgül, Hayri İnönü'ye küfür mü etti?

Emir Sarıgül, Hayri İnönü'ye küfür mü etti?
Emir Sarıgül, Hayri İnönü'ye küfür mü etti?
Şişli'de yeni bir tartışma yaratacak video. Şişli Belediye Meclisi'ndeki yerine oturan Başkan Hayri İnönü'ye sonradan salona gelip yandaki sıraya oturan eski Başkanvekili Emir Sarıgül'ün küfür ettiği öne sürülüyor.

RADİKAL-Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül arasında yaşanan artışmalar tam duruldu derken dün internete düşen bir video yeni bir tartışma yarattı. 
İnternette paylaşılan bir video kısa sürede sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan biri haline geldi. Hürriyet'te yer alan habere göre videoda belediye meclisindeki yerine oturan Hayri İnönü’ye sonradan salona gelip yandaki sıraya oturan Emir Sarıgül’ün küfür ettiği öne sürülüyor.

HER TOPLANTI ÖNCESİ KÜFREDİYOR
Hayri İnönü Emir Sarıgül’ün kendisine küfür ettiği iddia edilen video görüntüsüyle ilgili şunları söyledi: “O videoyu duydum daha bakmadım. Ama doğru, bana her ay belediye meclis toplantısında küfrediyor. İki-üç kere oldu böyle. Aldırmıyorum. Basit kişilerin basitliği olarak gördüğüm için aldırmıyorum. İnsanın terbiyesine şey yapamıyorsunuz ki!”
Önceki tartışmalar sonrasında da Hayri İnönü Emir Sarıgül’ün kendisine küfür ettiğini, eski başkan Mustafa Sarıgül’ün ise tehdit ettiğini söylemişti.

Mahkeme Mustafa Sarıgül hakkında kararını verdi

Mecliste birbirinin yüzüne bakmadılar

Hayri İnönü'nün istifa mektubu yakılmış!

Mustafa Sarıgül suçlamaları kabul etmedi

Hayri İnönü: Mustafa Sarıgül ile yaşanmışlıklarla birbirine karıştırılıyor