Engin Alan'dan Türkeş'e ağır sözler: Adam olmak herkese nasip olmaz, hem de soyadına rağmen!

Engin Alan'dan Türkeş'e ağır sözler: Adam olmak herkese nasip olmaz, hem de soyadına rağmen!
Engin Alan'dan Türkeş'e ağır sözler: Adam olmak herkese nasip olmaz, hem de soyadına rağmen!
Eski MHP İstanbul Milletvekili Engin Alan'dan seçim hükümetinde bakanlık teklifini kabul eden MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş'e ağır sözlerle bir tepki gösterdi. Twitter hesabından açıklama yapan Alan "Adam olmak herkese nasip olmaz, hem de soyadına rağmen" dedi.

Geçici seçim hükümeti için Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan gelen bakanlık teklifini kabul eden MHP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş ’e MHP içinden tepkiler dinmiyor. Partiden ihraç edilmesi için disiplin süreci başlatılan Türkeş'e bir tepki de eski milletvekili Engin Alan'dan geldi. Eski İstanbul Milletvekili Engin Alan Türkeş'e çok sert sözlerle yüklendi. İsim vermeden Türkeş’i eleştiren Alan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Adamlık nedir? İsim mi, rütbe mi, makam mı, servet mi? Hayır! Adam olmak başka bir şeydir. Herkese nasip olmaz. Hem de soyadına rağmen!” ifadelerini kullandı.


  http://www.radikal.com.tr/142275014227501

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  AYAĞINA SIKMAK ANCAK BU KADAR KOLAY OLABİLİR.. - ARAGORA

  Ben MHP li değilim ama Alparslan Türkeşi tanırım..Attığın adama bak bir de kendine bak..Ne bahçeli ne de sen ve senin gibiler ,onun oğluna böyle konuşamazlar..Onu atmak demek MHP nin bacağına sıkmak demektir..Atatürk,padişahlığı lağvetmişti ama bu padişahları yok edemedi.Başa geçen padişah oluyor hala...Bir partiyi böyle yönetirsen sen de padişah olursun.Parti disiplinine karşı gelmek böyle mi olur?Kasıma kadar ,seçim için bu yapılır..Ülkesini düşünen bunu yapar.Kardeşim,böyle bir hükümet kurulmaz ise nasıl seçim yapacaksın ?Başkaları pişirecek sen yiyeceksin.Daha ne istiyorsun ?Oy almak istiyorsun ama nasıl olacağını bilmiyorsun.Her şeye maydanoz ama salataya limon sıkma lütfen..