Erdoğan: 7 Haziran'da sürpriz olabilir

Erdoğan: 7 Haziran'da sürpriz olabilir
Erdoğan: 7 Haziran'da sürpriz olabilir
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim sonucuna dair dikkat çekici bir yorum yaptı. Erdoğan, seçime Anadolu'da ilgisizlik olduğunu söyleyerek, "Bir sükunet, rehavet var. Bu ilgisizlik nasıl bir netice doğuracak onu bilemiyoruz. Son ana kadar sürprizlerle dolu bir seçim olacak" dedi.

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , dün ATV'deki canlı yayında seçimle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Seçim sonucuna dair tahmini sorulan Erdoğan,  Anadolu 'da büyük bir ilgisizliğin olduğunu, seçimde sürpriz sonuçlar çıkabileceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı bölgelerde seçmenin baskı altında tutulduğunu söylerken 7 Haziran'da sürpriz sonuçlarla karşılaşılabileceğini kaydetti. Erdoğan şu açıklamayı yaptı:

"Anadolu'da birçok yerlerde arkadaşlarımdan aldığım bilgi şu; bir sükunet, rehavet var. Partilerin örgütlerinde de var, vatandaş da ilgisizlik var diyorlar. Bu ilgisizlik nasıl bir netice doğuracak onu bilemiyoruz. Arkadaşlar kamuoyu araştırmalarını benim de önüme getiriyorlar oradan işleri takip ediyorum. Son ana kadar sürprizlerle dolu bir seçim olacak."


  http://www.radikal.com.tr/136342113634214

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  seçimin tarafsızlığına gölge düşmez inşallah - user1077937

  artık makamına çekilip milleti kendi haline bırakması lazım birilerinin

  !!! - ceros

  Dikkatle okumak lazım bu cümleleri. Bence seçimde çevirecekleri dolapların altyapısını hazırlıyorlar. CB seçimlerinde %52 nasıl alınmıştı? Güya seçmen ilgisizliği yüzündendi. Aynı şey bu seçimde de yapılacak. Her seçimde olduğu gibi Anadolu'da diğer partilerce denetlenmeyen onbinlerce sandıkta iktidar olmak için yapabilecekleri ne varsa yapacaklar. Sonra da diğer parti seçmenleri ilgi göstermedi diyerek üstünü kapatacaklar. Diğer partilerin seçmeni hep ilgisiz kalıyor, AKP seçmeni her zaman tekmili birden oy kullanmayı ihmal etmiyor. Nasıl oluyorsa?

  seçmen rehaveti mi - user828088

  akp nin aryık %50 ler alamayacağını herkes anladı ve kabul etti görünüyor.

  surprise dedigi- partisi disinda butun partiler baraj alti kalir - radi11

  kendi partisi tek parti ve tam egemen olur. nasil olacaganini da tahmin ediyoruz. yapabiirlerse