Erdoğan: Başınıza 'Kaçak Saray' kadar taş düşsün

Erdoğan: Başınıza 'Kaçak Saray' kadar taş düşsün
Erdoğan: Başınıza 'Kaçak Saray' kadar taş düşsün
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'den KKTC'ye su temin projesi açılış töreninde yaptığı konuşmada muhalefete çattı: Başınıza kaçak saray kadar taş düşsün, kuzu kuzu geleceksiniz 

RADİKAL -  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Türkiye'den KKTC'ye su temin eden projenin açılış töreni için gittiği Anamur'da  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 'na çattı. Erdoğan şöyle konuştu: "Kaçak saray kadar başınıza taş düşsün. Ne kaçak sarayı? Önce ne diyorlardı ‘Biz oraya gitmeyiz’. Daha sonra ne demeye başladılar, ‘Çağrılırsak gideriz’. Eninde sonunda bunu yapacaksınız, kuzu kuzu geleceksiniz. Başka çareniz yok. Gelin bu zor günlerde ülkemize sahip çıkalım, terörün karşısına hep birlikte dikilelim."

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 'nun yakın kurmaylarına Ankara saldırısının ardından “Erdoğan bir liderler zirvesi düzenlerse Saray’a gidebilirim” dediği basına yansımıştı. (Ajanslar)

Kıbrıs'a Su Temin Projesi açılıyor

 

 


  http://www.radikal.com.tr/145376814537681

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sen bekle - coolunuz

  Secimlere az kaldi. Bekle hep beraber gelip seni oradan atacagiz, Sarayi universite yapacagiz, yurt yapacagiz. Sen bekle.