Erdoğan Bayraktar: Sevgiye ihtiyacım var!

Erdoğan Bayraktar: Sevgiye ihtiyacım var!
Erdoğan Bayraktar: Sevgiye ihtiyacım var!
TBMM Genel Kurulu'na ilk gelen Erdoğan Bayraktar oldu. Bayraktar, "Konuşmak istiyorum, hâlâ da istiyorum. Ama yakın arkadaşlarım, dostlarım konuşmamamın daha hayırlı olacağını söylediler. Arkadaşlar sevgiye ihtiyacım var" dedi. Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ise konuşmasını Meclis'te yazdı.

RADİKAL - Dört eski bakanla ilgili bugün TBMM'de yapılacak oylama öncesi bu isimlerin konuşup konuşmayacakları merak ediliyordu. Meclis iç tüzüğü eski bakanlara konuşma ve savunma hakkı yapma hakkı veriyorken, bugüne kadar hiçbir bakan oylama öncesi konuşmamıştı. Genel Kurul’a ilk gelen Erdoğan Bayraktar oldu.Bayraktar'dan sonra TBMM Genel Kurulu'na sırasıyla eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ve eski Bakan Egemen Bağış geldi. Güler'in konuşmasını Meclis'te yazdığı görüldü.

'SEVGİYE İHTİYACIM VAR'

Bayraktar  kısa olarak şunları söyledi: “Konuşmak istiyorum, hâlâ da istiyorum. Ama yakın arkadaşlarım, dostlarım konuşmamamın daha hayırlı olacağını söylediler. O yüzden konuşmayacağım. Arkadaşlar sizi sevdiğim için bunu açıklıyorum. Siz de beni sevin, sevgiye ihtiyacım var.”

EGEMEN BAĞIŞ: DUR BİR BAKALIM

. Egemen Bağış, Meclis'e geldiğinde gazetecilerin ''Konuşacak mısınız?'' şeklindeki sorusuna ''Dur bir bakalım. Duruma göre. Siyasetçilerin duruma göre A, B, C planları vardır'' yanıtını verdi. Bağış, ''Nasıl bir sonuç bekliyorsunuz'' sorusuna ''Yüce Meclis'in takdiridir. Hayırlısı olsun'' cevabını verdi. 

İŞTE GÜLER'İN KONUŞMASI

 Genel Kurulu'na gelen eski İçişleri Bakanı Muammer Güler'in TBMM Başkanlığı'na vereceği konuşma yazısını yazdığı görüldü. Hürriyet'te yer alan habere göre Güler yazısında şu ifadeleri kullandı: "Sayın Başkan, Soruşturma Komisyonu'na verdiğim sözlü ve 41 sayfalık yazılı savunmama ilave edeceğim başkaca bir..."

(Yüce Divan oylaması görüşmeleri sırasında TBMM sıralarının büyük bölümünün boş olması dikkat çekti.)
(Ümit KOZAN-Fırat KESKİNKILIÇ/ANKARA/DHA)

Yüce Divan oylamasında CHP cep telefonu yasağı, MHP teknik takip istedi


Demirtaş, '12 yaşındaki çocuğu öldüren' fişeği gösterdi!

Yurtdışına giden Davutoğlu ve bakanların yerine kim oy kullanacak?


  http://www.radikal.com.tr/127632612763265

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ama - user921020

  sarayda anlaşılan kulaklar iyi çekilmiş. kimse bu dört kişiyi önemsemiyor ancak anlaşılan o ki ucu kendilerine uzanacağından korku bacayı sarmış dolayısıyla hukuk önemli değil. bu inanılmaz yolsuzluk ve hırsızlık kapatılmalıdır.

  Vicdan. - Clear

  Vicdanen rahatsız bu adamcağız,hem de ta başından beri besbelli. Hiç kimsenin, Türkiye'nin yarısının oy verdiği bir partiyi lekelemeye hakkı yok. Çürük elmalar tesbit edilmeli ve ayıklanmalı, ağaç temizlenmeli. Bu yürekliliği göstermek, "kol kırılır, yen içinde kalır" demekten daha çok puan kazandırır.

  Sevilecek bir özelliğini söyle de sevelim... - citizen

  Sevilecek ne yaptın bay Bayraktar... Ayrıca 17 Aralıkta ne güzel konuşmuştun., biz de neyse bir yiğit çıktı meydane diye her şeye rağmen seni sevmeye başlamıştık ki sonra konuştuklarını geri almak için 40 takla attın... Daha dün gibi... neden sevelim... CB nın seviyor ya seni o yetmez mi?

  Ben uyanıyorum Reyis her şeye! - halukaka

  Benim gibi her şeye uyanan bir sürü de insan var. Sen üzme o tatlı canını. Anlat her şeyi teker teker, biz seni daha çok seveceğiz. İnan o saattir falandır, onlar devede kulak. Onların lafı olmaz. Sen yeter ki ele başını oku. Onu bize teslim et.

  Yüz İfadesi - user911700

  Erdoğan Bayraktar'ın yüz ifadesi zaten herşeyi en iyi şekilde söylüyor. O koltuklarda oturan insanların daha korkusuz ve kişilikli olmalarını dilerdim.