Erdoğan korumalarını korudu!

Erdoğan korumalarını korudu!
Erdoğan korumalarını korudu!
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Rize Buluşması'nın sonunda, korumalarla tartışan bazı vatandaşlara müdahale etti: "Bunlar görevli arkadaşlar, olmaz, yapmayın..."

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan , Rize Buluşması’nın sonunda, yanına ulaşmak isteyen hemşerilerini uyardı. Korumalarla tartışan, yakın mesai arkadaşlarını iten bazı vatandaşlara bizzat Cumhurbaşkanı müdahale etti. "Bunlar görevli arkadaşlar, olmaz, yapmayın" diyen Erdoğan, yaşanan izdiham nedeniyle kürsüden erken ayrıldı.

İzdiham sırasında Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç zor anlar yaşadı. Kılıç’ın bu duruma sinirlendiği kameralara da yansıdı. Bütün bu görüntüler, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a "Akça ağacı" hediye edilmesi sırasında yaşandı. Adıyaman, Kahramanmaraş, Bingöl, Manisa, Konya, İstanbul , Şanlıurfa, Çanakkale ve Rize’den getirilen toprağın kullanıldığı ağaca, takdim sırasında ismi değiştirilerek "Akçağ ağacı" denildi. Ağacın etrafında toplanan kalabalık yüzünden de izdiham oldu.

Ağacın dallarının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yüzüne çarpmaması için Koruma Müdürü’nün büyük çaba gösterdiği görüldü. (DHA)