Erdoğan: Mart'tan sonra ucu açık mesaiye gireriz

Erdoğan: Mart'tan sonra ucu açık mesaiye gireriz
Erdoğan: Mart'tan sonra ucu açık mesaiye gireriz
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, sağlık durumunun iyi olduğunu ifade ederken, temposunun Mart ayı itibariyle hızlanacağını belirtti. Erdoğan, "Mart'tan sonra yavaş yavaş ucu açığa gireriz" dedi.

ANKARA - Kanal D Haber’de Mehmet Ali Birand’ın sorularını yanıtlayan Başbakan Erdoğan , sağlık durumunda bir problemin olmadığını belirten, temposunun Mart ayında hızlanacağını, yurt dışı programlarının Mart ayı itibariyle başlayacağı söyledi. Erdoğan, “Mart’tan sonra yavaş yavaş ucu açığa gireriz” dedi.

Günlük programına ilişkin de açıklamalarda bulunan Erdoğan, “Sabah tabii saat 6.30 gibi kalkışım var. Ondan sonra tekrar kısa bir istirahatım oluyor. Kahvaltı saatim 08.00-08.30 filan. Ben bir saat falan bir istirahat koyuyorum kalktıktan sonra” dedi.

Tartışma programlarını fazla takip etmiyorum
Kahvaltının ardından gazeteleri okuduğunu söyleyen Erdoğan, “Önceden arkadaşlar özetliyordu. Şimdi arkadaşlar bu ara bana biraz fırsat verdi” şeklinde konuştu.

Televizyon seyrettiğin ancak tartışma programlarını tercih etmediğini kaydeden Erdoğan, “Daha çok asabımı bozmayacak olanları izliyorum. Şunu açık söyleyeyim; tartışmaları çok fazla takip etmiyorum. Çünkü tartışmalar sıkıcı oluyor. Bakıyorsunuz insan hayatı ile ilgili yorumlar bilinerek yapılmıyor” ifadesinde bulundu.

Mesaimin ucu açık
Ameliyatının ardından mesaiye genelde 12.00-13.00 gibi başladığını söyleyen Erdoğan, “Ama normal zamanda benim ev ofisteki çalışmam var, ondan sonra Başbakanlıktaki çalışmam var. Ev ofisteki çalışmam sabah erken saatlerde başlar. Ama ondan sonra bütün programlar resmen başlar. Akşam ise ucu açık. Bu halim ile bile yine akşam 10.00’u falan buluyor. Normal zamanda gece 12.00’yi aşıyordu zaten” dedi. (Radikal)