Erdoğan yemin ederken bir tek o ayağa kalkmadı

Erdoğan yemin ederken bir tek o ayağa kalkmadı
Erdoğan yemin ederken bir tek o ayağa kalkmadı
Cumhurbaşkanı Erdoğan metnini okumak için kürsüye geldiği esnada, bütün vekiller ve konuklar ayağa kalktı, sadece MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ayağa kalkmadı.

ANKARA-Meclis'te düzenlenen mazbata teslim ve yemin törenine milletvekilleri dışında çok sayıda davetli de katıldı. Genel Kurul'daki Loca'da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kızları Sümeyye ve Esra ile oğlu Bilal Erdoğan da hazır bulundu. Locada ayrıca, Anayasa Başkanı Haşim Kılıç, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel ve kuvvet komutanları, Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Ağrı Belediye Başkanı Sırrı Sakık, eski futbolcu Rıdvan Dilmen ile çok sayıda bürokrat da hazır bulundu.

MHP 'Lİ AKÇAY AYAĞA KALKMADI
Öte yandan, Cumhurbaşkanı Erdoğan metnini okumak için kürsüye geldiği esnada, bütün vekiller ve konuklar ayağa kalktı, sadece MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ayağa kalkmadı.

YABANCI KONUKLAR KÖŞK'TEKİ TÖRENE KATILACAK
Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreni için Türkiye'ye gelen 90'dan fazla yabancı temsilci, TBMM'de törene katılmadı. Yabancı temsilciler Çankaya Köşkü'ndeki törene katılacak.

ANKARA/DHA

12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yemin töreni

CHP'den yemin töreni protestosu