Erdoğan'a çay ve simit ikramı

Erdoğan'a çay ve simit ikramı
Erdoğan'a çay ve simit ikramı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da bulunan Zirai Donatım Taksi Durağı'nı ziyaret etti. Taksiler Cumhurbaşkanı'na çay ve simit ikram etti

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Zirai Donatım Taksi Durağı'nı ziyaret etti.  Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, ziyaret, Erdoğan'ın İstanbul'dan Ankara'ya gelişinde havalimanından konutuna intikali sırasında gerçekleşti. Taksi durağındaki şoförlerle sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, sektör çalışanlarının sorunları hakkında bilgi aldı. Erdoğan, simit ve çay ikramı eşliğinde gerçekleşen sohbet sonrasında şoförlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

"BUYRUN BEN CUMHURBAŞKANI"

Erdoğan’ın ziyareti sırasında ilginç anlar da yaşandı. Sohbet esnasında taksi durağının telefonu çaldı. Erdoğan telefonu kaldırarak ‘Zirai Donatım Taksi durağı buyurun. Ben Cumhurbaşkanı’ diyerek açtı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın telefona yanıt verdiği o anlar Cumhurbaşkanlığı personeli tarafından objektiflere yansıdı.

ZİL SESİ GÜLDÜRDÜ

Ziyarette diğer bir ilginç an ise, taksi şoförlerinden birinin cep telefonunun çalmasıyla başladı. Telefonda çalan yabancı bir şarkıya ait zil sesi, Erdoğan ve şoförler arasında gülüşmelere neden oldu.

BİR HATIRA FOTOĞRAFI DAHA

Başbakanlığı sırasında da aynı taksi durağını ziyaret eden Erdoğan, taksicilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Erdoğan’ın daha önceki ziyaretinde çektirdiği fotoğraf ise çerçeveletilip durağa asılmıştı.