Erdoğan'ın konvoyuna şişe fırlatıldı

Erdoğan'ın konvoyuna şişe fırlatıldı
Erdoğan'ın konvoyuna şişe fırlatıldı
Hollanda'daki temaslarını sürdüren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın konvoyuna şişe fırlatıldı. Koruma aracına isabet eden şişeyi fırlatan saldırgan gözaltına alındı

Alınan bilgiye göre, Erdoğan'ın Hollanda Başbakanlığı'ndan Hollanda Senato Binası'na giderken konvoyuna bir kişi tarafından şişe atıldı. Konvoya fırlatılan şişenin koruma araçlarına isabet ettiği öğrenildi. Hollanda polisi şişeyi atan kişiyi gözaltına alırken Hollanda Başbakanı Mark Rutte de Başbakan Erdoğan 'ı telefonla arayarak olay nedeniyle üzüntülerini bildirdiği belirtildi.

Başbakan Erdoğan'ın da ilgi ve alakalarından dolayı Rutte'ye teşekkür ettiği ve programına kaldığı yerden devam ettiğini bildirdiği öğrenildi.(aa)


  http://www.radikal.com.tr/112616111261613

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bizim basın varya - velmas75

  Bu gün Hollanda da günlük yayın yapan DE Stentor Gazetesinde Erdoğan ile ilgili çıkan haberi bir okuyabilseniz. Yada haftalardır Erdoğanın ziyaretine media da yer verilen yorumları görüşleri bir dinleyebilseniz. Ama nerdeeee!! Kapasite varmıki! Bir bira şişesi gözlerinden kaçmaz. Muhalefeti teselli etmek içinmi yapıyorsunuz bunları yoksa!

  hollanda - kullaniciadlikisi

  e burda hiçbir siyasiye bir şey atmayı bırakın söyleyemiyoruz, adam demek ki nasıl kanını emmişlerse dayanamadı ta hollandalara gitti.

  kiniyorum - ispat

  Kahrolsun baris icin calisan insanlara uzanan fasist ellere. Atilicak birsey varsa guller cicekler atin yada alin o igrenc dusuncelerinizi gidin evinize.