Erdoğan'ın masasında Digiturk mesajı!

Erdoğan'ın masasında Digiturk mesajı!
Erdoğan'ın masasında Digiturk mesajı!
Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'la dün görüşen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın masasından dikkat çeken bir ayrıntı yansıdı. Masada, aralarında Samanyolu Haber ve BUGÜN TV'nin de yer aldığı 7 kanalın kaldırıldığı Digiturk kumandası yer aldı.

RADİKAL - Türk Telekom bünyesinde faaliyet gösteren TTNet'in dijital yayın platformu Tivibu'nun, BUGÜN TV, Samanyolu Haber ve Mehtap TV kanallarını platformdan çıkarmasının ardından, Digiturk de 7 TV kanalını Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın isteği ile yayın ağından kaldırdığını açıklamıştı.

Görüşmenin basına dağıtılan fotoğrafta Erdoğan'ın masasındaki Digitürk kumandası dikkat çekti. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün ayrıca Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda İçişleri Bakanı Selami Altınok ve Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'yla da ayrı ayrı görüştü.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, söz konusu görüşmeleri olağan günü olan Perşembe yerine yaşanan Ankara katliamı nedeniyle Pazartesi yapılması dikkat çekti.


  http://www.radikal.com.tr/145051114505112

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kitap - user439201

  ileri ülkelerin liderlerinin masasında bir politika kitabı olur bizimkinde de kumanda

  KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK. - m.rozbilen

  Sayın C.Başkanım, ne yaparsanız yapın, işinize gelmeyen bütün kanalları da kaldırsanız, artık doktor buna reçete yazmaz. Korkunun ecele faydası yok . Bütün bu antidemokratik adımları korkudan attığınızı ve her geçen gün daha da baskıcı davrandığınızı biliyoruz. Sizi temin ederim sizden kurtulma günümüz yakındır. Bir iki seçimden sonra buna şahit olacağız.