Etyen Mahçupyan: Meraktan AK Parti'ye girdim

Etyen Mahçupyan: Meraktan AK Parti'ye girdim
Etyen Mahçupyan: Meraktan AK Parti'ye girdim
Başbakanlık Başdanışmanı Etyen Mahçupyan, AK Parti üyesi olmadığını belirterek, "Kılıçdaroğlu da bana danışmanlık teklif etseydi, kabul ederdim" dedi.

RADİKAL - Etyen Mahçupyan, Belçika’nın ‘MO Nieuws’ dergisine verdiği röportajda Ak Parti içerisinde olmasının Ahmet Davutoğlu veya Recep Tayyip Erdoğan ’ın şahsiyetlerinden değil, siyasete duyduğu meraktan kaynaklandığını aktardı.

AK Parti üyesi de olmadığını belirten Mahçupyan, bu tarz bir danışmanlık teklifinin CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 'ndan da gelseydi kabul edebileceğini söyledi.

AK Parti’nin başarısı için çalıştığını söyleyen Etyen Mahçupyan, daha önce Refah Partisi'ne, şimdi de AK Parti’ye oy verdiğini ifade etti. (CİHAN)


  http://www.radikal.com.tr/133520613352065

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kedisero - UNDECLARED50

  Ben birmahçupyan değilim! Öncelikle ‘dini’ biri değilim. Kutsalla ilişkime duygularımı karıştırmam! İkincisi hıristiyan değilim: sekülarize bile edecek olsam bir ‘aziz’ kavrayışından, hissiyatından yoksunum. Üçüncüsü, ermeni değilim. akp özelinde fiile çıkan ‘türkmilleti’ndeki toplu intihar eğilimini danışmanlık makamından teşvik suretiyle şahsi bir rövanşa kalkışamam. velakin, trajik bidurumbikişi çinde olsa gider bulurum. / ileride bu meseleyi, okuryorumculuğunun geldiği bu son noktadan biraz ‘işlemek’ isterim. Neyse ki/allahtan ben varım! / tabi bunların hepsi ‘banagöre’dir. böylelikle izafiyette bir yerim olur. şenerşen, ‘buyerde dikili bir ağacın bile yok, tembelherif’ diyor bana. Varsın desin! O ‘candır, can’ (sırrıönder).

  Etyen Bey... - user1056506

  Fazla merak iyi değildir...

  OMURGASIZLAR - Ali Karatay

  "CHP çağırsaydı, oraya giderdim." Söylediği şey bu. Ben bu durumu siyasetle, ahlakla falan açıklayamıyorum, daha önce de Refah Partisi'ne oy veriyormuş, adam celladına aşık, nedir bu allah aşkına, birisi söylesin bana.

  arkadaşımm. - user882364

  paraya ihtiyacım vardı kim dese gel balıklama atlardım de sen şuna kısaca....

  Koca adam olmuş - user405949

  Zaten insanın başına ne gelirse ya meraktan....