Fatih Erbakan bağımsız aday oluyor

Fatih Erbakan bağımsız aday oluyor
Fatih Erbakan bağımsız aday oluyor
Eski Başbakan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan'in 7 Haziran seçimlerine bağımsız aday olarak katılacağı öne sürüldü.

RADİKAL- Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, 7 Haziran seçimlerine bağımsız aday olarak katılmaya hazırlanıyor. Hürriyet 'ten Turan Yılmaz'ın haberine göre babası adına kurduğu Erbakan Vakfı ile birlikte Saadet Partisi (SP) ile arasına mesafe koyan Fatih Erbakan ile birlikte kız kardeşi Elif Altınöz'ün de bağımsız aday olması bekleniyor. Erbakan ailesine yakın kaynaklar, seçimlere her ilde bağımsız adaylarla katılacakları bilgisini verdiler. Erbakan'ın, yarın Ankara 'da vakfın il ve ilçe temsilcileriyle yapacağı toplantıda bu kararın ana hatlarını kamuoyuyla da paylaşması bekleniyor. Bu gelişme kulislerde, partileşme süreci olarak nitelenirken, Fatih Erbakan'ın bağımsız adaylığı için, babasının seçim bölgesi olan Konya ile birlikte İstanbul ve Kocaeli'nin düşünüldüğü bildirildi.

Fatih Erbakan bağımsız aday mı olacak?

 


  http://www.radikal.com.tr/128400712840072

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Şu hale bakın. - rafet AKSARI

  Başkalarının vekil olması, karizması, mutluluğu bizi mutlu edebiliyor. Bunun benzeri başka ülkelerde yok, olamaz, akıllara zarar bir durum. Niye bağımsız oluyor? Meclisin nimetlerini mi kapmak, yoksa vatan, millet sevgisi mi? Nimetlerini kapmak tabi..

  Yalan Haber - user978107

  Saadet Partisi ile Fatih Erbakan arasında Fitne çıkarmanın lüzumu yok.Bizi birbirimize düşürüpde ne yapacaksınız unutmayınki Allah nurunu tamamlayacaktır