Genelkurmay, Kenan Evren'in kızlarının telefonlarını yayınladı!

Genelkurmay, Kenan Evren'in kızlarının telefonlarını yayınladı!
Genelkurmay, Kenan Evren'in kızlarının telefonlarını yayınladı!
Kenan Evren'in vefatıyla ilgili bir açıklama yapan Genelkurmay Başkanlığı bir de başsağlığı mesajı yayınladı. Mesajda Evren'in kızlarının cep telefonlarının yazılması ise dikkat çekti.

RADİKAL - Genelkurmay Başkanlığı, Kenan Evren'in vefatıyla ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada Evren'in cenazesinin yarın Ahmet Hamdi Akseki Camii'nde kılınacak öğle namazına müteakip Devlet Mezarlığı'nda toprağa verileceği belirtildi. Genelkurmay Başkanlığı'nın Kenan Evren'in başsağlığı mesajında kızlarının cep telefonlarını açık olarak yazması ise dikkat çekti.

Dış basında Kenan Evren'in ölümü: Küçük düşürücü bir son


İşte Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklama:

1. 7’nci Cumhurbaşkanı ve 17’nci Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Ahmet Kenan EVREN (Top.1938 –50), 09 Mayıs 2015 tarihinde Ankara 'da vefat etmiştir.

2. 1918 yılında Manisa/Alaşehir’de doğan Emekli Orgeneral Ahmet Kenan EVREN, 1938 yılında Kara Harp Okulundan mezun olmuştur. ( Hürriyet )

Genelkurmay Başkanlığı, 'Vefatlarımız' bölümünde Kenan Evren için taziye bilgilerinin bulunduğu başsağlığı mesajı da yayınladı. Başsağlığı mesajında, Evren'in kızlarının cep telefonlarının yazılması dikkat çekti.