Gökçek: Sarıgül'e Ankara teklif edildi

Gökçek: Sarıgül'e Ankara teklif edildi
Gökçek: Sarıgül'e Ankara teklif edildi
Melih Gökçek, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığını Mustafa Sarıgül'e teklif ettiğini iddia etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yerel seçimlerde CHP 'nin Ankara adayı ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu.

Kral FM'de yayınlanan ‘Mehmet'in Gezegeni’ programına konuk olan Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için Mustafa Sarıgül'e teklif götürdüğünü ancak Sarıgül'ün teklifi kabul etmediğini söyledi.

Gökçek, “Kılıçdaroğlu, Sarıgül’e teklifte bulundu, o da kabul etmedi. O İstanbul’u istiyor, Kılıçdaroğlu Ankara’yı teklif ediyor” dedi.

CHP'nin İstanbul adaylığı konusunda Gürsel Tekin'in daha şanslı olduğu ileri süren Gökçek, kendi adaylığına ilişkin de açıklamalarda bulundu. Gökçek, aday gösterilmezse üzüleceğini ve emekli olacağını söyledi.

Emeklilik dönemi için medyayı işaret eden Gökçek, “Üzülürüm, üzülürüm... Emekli oluruz ne yapalım. Programcı mı olurum yoksa bir televizyonda yöneticimi olurum bilmiyorum ama iyi yaparım o işi, ona inanıyorum. İkisi de olurum hem yönetirim hem program yaparım...” şeklinde konuştu.


  http://www.radikal.com.tr/116073711607374

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Belediye baskani? - yorumcu-okuyucu

  Gokcek su anda belediye baskani mi ki aday gostermezlerse yapabilecegi isleri saymis? Ben onu twitter'dan sorumlu devlet bakani saniyordum.

  hadi hayırlısı - azulgabor

  Twitter aleminde o kadar çabalamasına rağmen AKP Gökçek'i artık aday göstermeyecek ve görünen o ki Ankara bu sene AKP'nin değil. TV programcılığından ziyade Twitter'ın Türkiye temsilciliğini başarılı bir şekilde yapar diye düşünüyorum. Şaka şaka twitter öyle bir temsilciliği Gökçek'lere vermez.

  - - interstellar5555

  Gökçekin ipini çektiler anlaşılan

  nem kapmak - genco940

  daha önce Sarıgülün, Kılıçtaroğlunun yerine CHP nin başına geçmek için döneceğini iddia edenler, bu günlerde kendi koltuklarının altından su geçtiğini hissetmeye başlamış olmalı ki bayağı düşünceli bir durumdalar (resim). Konuşmaları arasındaki kopukluk, hayal gücü esasen durumu belli olmayan zatın haleti ruhiyesini yansıtıyor oolsa gerek. Kaybetmiş olmanın verdiği çöküntü mü?