Gökçek'ten Charlie Hebdo iddiası!

Gökçek'ten Charlie Hebdo iddiası!
Gökçek'ten Charlie Hebdo iddiası!
Charlie Hebdo saldırısının arkasında MOSSAD'ın olduğunu öne süren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, camilere yapılan baskınların da medyaya yansımadığını iddia etti.

RADİKAL - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, meclisten ve senatodan çıkan Filistin'in tanınması konusundaki tavsiye kararını Fransız Hükümeti'nin de desteklediğini belirterek, Paris katliamına ilişkin olarak, "İsrail, Avrupa 'da bu işin gelişmesini kesinlikle ve kesinlikle istemiyor. İşte onun için bu tip olayların arkasında kesinlikle MOSSAD var. MOSSAD bu olayları çıkartmak suretiyle İslam düşmanlığını körüklüyor" dedi.

Gökçek, Gölbaşı AK Parti İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi'nde konuştu.

'ARKASINDA MOSSAD VAR'
Gökçek'in açıklamaları şöyle:

"İsrail, Avrupa'da bu işin gelişmesini kesinlikle ve kesinlikle istemiyor. İşte onun için bu tip olayların arkasında kesinlikle MOSSAD var. MOSSAD bu olayları çıkartmak suretiyle İslam düşmanlığını körüklüyor. Baskından sonra 50'ye yakın camide veya başka yerlerde Müslümanlara hücum oldu. Bu olaylar dünyaya yansıtılmıyor. Bunun altında tamamıyla Filistin'in tanınmaması ve Müslümanların sindirilmesi yatıyor."

Charlie Hebdo katliamının ardından Fransa'daki camilere saldırı

Müslümanlardan 'terör karşıtı' gösteri planı

Charlie Hebdo saldırganları El Kaide'ci çıktı

İhsan Eliaçık: Bu İslam kültürüyle yetişen genç 3 gömlek sonra IŞİD'cidir

Viyana'da cami duvarına ırkçı yazı yazdılar