Gürsel Tekin 'chat' yapmaya geliyor!

Gürsel Tekin 'chat' yapmaya geliyor!
Gürsel Tekin 'chat' yapmaya geliyor!
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin cuma günü Radikal okurları için bilgisayarın başında soruları yanıtlayacak

Radikal'in okurlarıyla buluşma platformu olan Canlı Yazı İşleri bugün saat 11.00'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'i ağırlayacak. Tekin, açlık grevlerine CHP'nin bakışı, olaylı Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı'nın gündem yaratan sözleri dahil bir çok konu hakkındaki görüşlerini açıklayacak. Canlı Yazı İşleri toplantısına sizi de bekliyoruz...

 

CANLI YAZI İŞLERİ'NE KATILMAK İÇİN...

 

Chat programına katılmak için yapmanız gerekenler. Anasayfanın sağ bölümünde karşınıza çıkacak Canlı Yazıişleri butonuna bastığınızda bir canlı chat odasıyla karşılaşacaksınız.

Bu chat odası, Radikal gazetesinin yazıişleri elemanları o günkü gazeteyi yapmak üzere yuvarlak masada toplandığında aktif hale gelecek. Bizim sabah ve öğle toplantısı sırasında, yani günde iki seans olarak.

Her gün bir Radikal editörü, ismi ve resmiyle, o chat odasının yöneticisi olarak sizlerle buluşacak. Chat odasının sağ tarafında o günkü toplantı için tartışmak üzere hazırladığımız gündem maddelerimiz bir liste halinde yer alacak.

Radikal gazetesinin yazıişleri müdürlerinin, editörlerinin, bölüm şeflerinin ve muhabirlerinin elinde tuttuğu ‘gündem notları’nı bundan böyle siz de görebilecek, o notlara yenilerini ekleyip, varolanlarla ilgili fikirlerinizi paylaşabileceksiniz.

Chat odasının o günkü yönetici editörü size yazıişleri masasında tartışılanları da iletecek. Böylece Radikal gazetesinin ve Radikal.com.tr’nin manşetlerine birlikte karar verebileceğiz.

Bu chat odasında ‘görev alabilmek’ için (sol üst köşedeki butona tıklayarak) Radikal.com.tr’ye üye olmanız yeterli. Halihazırdaki üyelerimiz fazladan herhangi bir işlem yapmadan Canlı Yazıişleri’ne katılabilir.

Tahmin edersiniz ki, küfür, hakaret, nefret söylemi içeren cümle ve kelimeler bu odada barınamayacak. Onun dışında her türlü öneri ve eleştiriye açığız.