Hakan Şükür'den adaylık sinyali

Hakan Şükür'den adaylık sinyali
Hakan Şükür'den adaylık sinyali
AKP'den istifa eden milletvekili Hakan Şükür, seçimlerde adayı olabileceğinin sinyalini verdi: Dini kullanmadan, siyasal İslam değil, demokratik koşulların herkese uyduğu, evrensel hukuk normlarında hareket eden bir yapı olursa neden olmasın?

RADİKAL -  Bugün Televizyonu’nda "Erkam Tufan’la Analiz" programına katılan Şükür, bağımsız veya bir partinin çatısı altında adaylık düşünebileceğini aktardı. Zaman 'ın haberine göre, henüz kesin kararını vermediğini dile getiren Şükür, “Bu bağımsız olur, bir parti de olur. Teklif var demek istemiyorum. Bu millete nasıl hizmet edebilirim diye düşünüyorum. Herkes din istismarı yapıyor, milleti kandırıyor. Mütedeyyin insanlar böyle birçok defa kandırıldı. Dini kullanmadan, siyasal İslam değil, demokratik koşulların herkese uyduğu, evrensel hukuk normlarında hareket eden bir yapı olursa neden olmasın? Birkaç güne kesin kararımı vereceğim” diye konuştu.

Denizli'deki şiddetli yağış

Hakan Şükür'e hakaretin bedeli 1.500 TL

Hakan Şükür: Cumhurbaşkanına yakıştıramadım!

Hakan Şükür: Fenerbahçe'yi ele geçirmek istediler!

Hakan Şükür: AKP'den istifa ettiğim gün bakanlık teklif ettiler


  http://www.radikal.com.tr/132591213259123

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  !? - zebda

  ya hakan allahaşkına ne işin var politikada..ne sevdası bu..bu işi herkes beceremez...git altyapı, genc takım falan çalıştır daha yararlı olursun bu millete!

  Gerçekler zamanla... - Heathenpride

  Bir musibet, bin nasihattan iyidir diye boşuna dememişler.

  doğrusu - KEKOK

  sen artık milletvekilliğini rüyanda bile göremezsin.millete hizmetten bahsediyorsun.boşver,senin hizmet ettiğin hocan var.milletin iradesi dışında o seni vekil yapabilir belki.