Hakan Şükür'ün Deniz Gezmiş tweeti sosyal medyayı salladı

Hakan Şükür'ün Deniz Gezmiş tweeti sosyal medyayı salladı
Hakan Şükür'ün Deniz Gezmiş tweeti sosyal medyayı salladı
'Paralel yapı' soruşturmaları kapsamında tutuklanan 62 polis ile Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca hakkında dün gece Asliye Ceza Mahkemesi tarafından verilen tahliye kararının ardından yaşanan gelişmeler bugün gündemi belirledi. Milletvekili Hakan Şükür de attığı bir tweetle tartışmaya katıldı.

RADİKAL - Eski milli futbolcu ve milletvekili Hakan Şükür Twitter hesabından Deniz Gezmiş'le ilgili paylaşımı sosyal medyayı salladı.

Hakan Şükür, Deniz Gezmiş'in mahkemede  çekilen ve altında "Hakim: Neye gülüyorsun? Deniz Gezmiş: Duvarda adalet yazıyor ona gülüyorum" diyalogu bulunan fotoğrafını paylaşarak, "Şimdi de duvarlarda adalet değil 'saray' yazıyor Deniz!" diye yazdı.

İşte o tweet:

 


  http://www.radikal.com.tr/134500613450064

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Allah Büyük, - user383538

  Birgün her Türk vatandaşı onların kıymetini bilecek. Her haksızlığa uğrayan onları yadedecektir.

  Bakıyorum - user387907

  Sallanan bir şey yok, tahliye veren hakimin paralel yapı ile gönül bağı olmadığını, bu olayın günler öncesinden tezğahlanmadığını düşünen var mı ???

  Deniz mi dedi! - user787020

  e üzerine bir de yaşasın komünizm deseydi ya. cemaatin her devre uyan organizması yine iş başında. komünizmin en sert düşmanları şimdi deniz'den alıntılar yapıyor. hem cemaat hem akp, ülkeyi ellerinde yoğurup duruyorlar; yazık!

  adalet - user1002376

  Adalet yazmakla adalet sağlanmıyor. Yerinde bir tespit