Hasip Kaplan'dan HDP'ye çağrı

Hasip Kaplan'dan HDP'ye çağrı
Hasip Kaplan'dan HDP'ye çağrı
HDP'nin eski Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, 1 Kasım seçimlerinin ardından partiye yeniden yapılanma çağrısında bulundu. "2 dönem kuralı gözden geçirilmeli, Selahattin Demirtaş devam etmeli" dedi.

RADİKAL- HDP eski Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan 1 Kasım seçimleri sonrası sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan paylaştığı mesajlarında HDP yönetimine seslendi.

"HDP'de tüzük gözden geçirilmeli. 8 eş başkan, il eş başkanları, parti meclisi ve merkez yönetim kurulunun yeniden yapılanması şart" diyen Kaplan, "2 dönem kuralı gözden geçirilmeli, Selahattin Demirtaş devam etmeli" dedi.

 


  http://www.radikal.com.tr/146575814657582

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  92 senedir - user613044

  30 seneyi dile getiriyorken 92 senedir biz kürtler hem canimiza hem kültürümüze kast edilirken bunuda dile getirde adaletini görelim.... Pkk sebeb degil gemisde yapilan hatalarin bir sonucudur.. Bugunde o hata artik sadece Devlet degil artik kürtler tarafindada yapiliyor. Ama tamamen devletin yalnis polotikalarinin bir meyvesi. bugünde pek bir farki yok. Dogudaki dün yapilan zulm bugunde aynen mevcut

  BU FIRSAT BİR DAHA ELE GEÇER Mİ ? - ARAGORA

  80 kişi gitmediniz PKK nın dağlarına ...Yalvarmadınız öldürmeyin ,diye...40 yıldır öldürüyorsunuz ne geçti elinize ,demediniz..Mahatma Gandi'nin ingilizi nasıl dize getirdiğini okuyun ve şimdi oturun ağlayın..