Haydar Baş: Seçilirsek asgari ücret 5 bin lira!

Haydar Baş: Seçilirsek asgari ücret 5 bin lira!
Haydar Baş: Seçilirsek asgari ücret 5 bin lira!
Oy oranlarının yüzde 11 olduğunu iddia eden Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş iktidara geldiklerinde asgari ücreti 5 bin lira yapacaklarını söyledi.

RADİKAL - Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş, resmi Twitter adresi üzerinden seçim vaatlerini açıkladı. Haydar Baş, seçimleri kazanması halinde asgari ücrete zam yapacağı vaadinde bulunarak, "Milli Ekonomi Modeli ile memurun ve işçinin asgari ücretini 5000 TL vereceğim'' dedi. Baş attığı tweette ayrıca, "Rusya'yı lider ülke yapan tezim Türkiye'nin son şansıdır" ifadelerini kullandı.

Baş, geçtiğimiz günlerde partisinin oy oranının yüzde 11 olduğunu öne sürmüştü.

Haydar Baş attığı tweette, "Şu anda %11 gözüken oy oranımızı, 'BTP meclise girecektir' inancıyla çalışırsanız en az % 20 'lere çıkarırsınız'' değerlendirmesinde bulunmuştu.  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  ekonomi

  ,

  Twitter

  ,

  Rusya

  ,

  Türkiye

  ,

  zam

  ,

  ülke

  ,

  Resmi

  ,

  oy

  http://www.radikal.com.tr/133641113364114

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  milli ekonomi modeli ve kapital olanlar - user1069174

  herkesin düşünce ve görüşlerine saygılı olduğumuzu öncelikli olarak üzerine basarak belirtmek isterim. yorum yaptığınız hakkında konuştuğunuz kişi kim ne diyor neye dayanarak söylüyor öncelikli isteğim biraz araştırmanızdır. ikinci isteğimse kusura bakmayın herkesin aksine seçimler biter bitmez il il ilçe ilçe hatta köy köy dolaşıp parti programını anlatan, tezini anlatan, herkesten çok birlik beraberlik mesajını yaşarak veren, dünyayı yöneten insanların kendisinden kopya çekilen insan hakkında elinizi vicdanınıza koyarak ve hep kalbiniz hemde aklınızdan geçenlerle yorum yapın. bugün mhp, chp, akp bunlar öne çıkanlar hangisi bizim partimizin söylemlerini ve vaatlerini kendi kafalarına göre yorumlamadı... açın bakın internetten mhp vatandaşlık maşşı diyor chp taahhüt veriyor akp milli paralarla ticaret diyor obama seçim vadinde milli ekonomi modelinden çalıyor rusya bugün modeli uyguluyor... yahu Allah aşkına madem bu adam bu kadar yanlışta neden herkes birşeyler çalıp çırpıyor bu adamdan birde böyle düşünün rica ediyorum... saygılar...

  Tabi Tabi - Selimserincan

  0.3 ten ileri gidemeyeceğini bildiği için, atış serbest...kaynak nerede?

  Salla kardeşim - ksemih

  Kim olduğu, ne olduğu belli olmayan birisi. Sallamış ama tam sallamış. Böyle saçma sapan vaadlerle dünyanın hiç bir ülkesinde oy alamazsınız. Atacaksanız, bu ülkenin 50 bin tane sorunu var. Aklı başında ve olabilecek vaadlerde bulunan politikacılar, kazanabilir.

  Keşke - user1113887

  5000 TL asgari maaş iyi olurdu tabi ama cümlelerinden anlaşıldığı üzere "ben yapacağım, ben vereceğim, benim tezim..." Hep ben hep ben diyenlerden çok çektik biz tam 13 senedir. O yüzden hiiççç almayayım 5000 TL sende kalsın :)