HDP adayı Kenanoğlu'ndan hırsıza çağrı!

HDP adayı Kenanoğlu'ndan hırsıza çağrı!
HDP adayı Kenanoğlu'ndan hırsıza çağrı!
HDP İstanbul 3'üncü Bölge Milletvekili adayı Ali Kenanoğlu, Esenyurt'ta seçim çalışması sürdürürken otomobilinin camı kırılarak, içindeki bilgisayar, para ve belgeleri alındı. Kenanoğlu, hırsızlara Twitter hesabından pasaport ve araç ruhsatını bir yere bırakmaları çağrısında bulundu.

RADİKAL - HDP Milletvekili adayı Ali Kenanoğlu, geçen cuma günü Esenyurt'taki Doğan Araslı Bulvarı 1116'ncı Sokak'ta özel otomobilini park ettikten sonra HDP'lilerle birlikte bölgede seçim çalışması yapmaya başladı. Kenanoğlu, bir süre sonra aracın başına dönünce camın kırıldığını, içindeki bir miktar para, bilgisayarının yanı sıra pasaport ve araç ruhsatının çalındığını görünce neye uğradığını şaşırdı. Seçim çalışmasının yoğunluğu nedeniyle aynı gün polise gidip şikayetçi olamayan Ali Kenanoğlu, bugün Esenyurt Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi olurken, Twitter hesabından "Eyy Hırsız! Pasaportumu, araç ruhsatımı bari bir yere bırak" çağrısı yaptı.HDP adayı: Sayemizde Kılıçdaroğlu başbakan olacak!

HDP adayı Ali Kenanoğlu, " AK Parti ve ülke yöneticilerinin saklanamaz boyutta olduğunu savunduğu yolsuzluk, din istismarı, dayanılmaz boyuttaki baskı politikalarını anlattıkları seçim kampanyası sırasında" karşılaştığı olayın siyasi yönü olduğunu düşünmediğini söyledi. Adli bir vaka olarak değerlendirdiği hırsızlık olayını gerçekleştiren kişi veya kişilerin bulunmasını umduğunu ekledi. (İhsan DÖRTKARDEŞ/ İSTANBUL /DHA)

HDP 'Alevi Bektaşi Seçim Bildirgesi' açıkladı


  http://www.radikal.com.tr/135502013550201

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ne zaman - user1082460

  ne zaman hdp lilerin su ictigini haber yapacaksiniz ? Bize buyuk bir habercilik ornegi gosterin ve bunu da haber yapin.