Hürriyet'i basan vekilden ilginç Davutoğlu paylaşımı

Hürriyet'i basan vekilden ilginç Davutoğlu paylaşımı
Hürriyet'i basan vekilden ilginç Davutoğlu paylaşımı
Hürriyet Gazetesi'ne saldırıda ön sıralarda rol alan AK Parti Milletvekili Abdurrahim Boynukalın, bu kez Twitter paylaşımı ile gündeme geldi.

RADİKAL - AK Parti Milletvekili Abdurrahim Boynukalın, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun balıkçı kıyafetiyle çekilen fotoğrafını paylaştı ve  Başbakan’ın ‘Stratejik Derinlik’ kitabına gönderme yaptı.

“Balıklar Epistemoloji Deposu Stratejik Derinlikten Tuttum” yazılı fotoğraf, sosyal medyada da çok konuşuldu.Boynukalın, ilerleyen saatlerde Başbakan Davutoğlu ile ilgili şu paylaşımlarda bulundu:


YENİDEN ADAY GÖSTERİLMEDİ

Hürriyet Gazetesi'ni basan grupta ön saflarda yer alan ve tehditler yağdıran Boynukalın, 1 Kasım seçimleri için aday gösterilmemişti. Aday gösterilmemesiyle ilgili Twitter'dan açıklama yapan Boynukalın, "Bütün enerjimi gençlik siyasetine yoğunlaştırmak adına; önceden de istişare ettiğimiz üzere Başbakanımızdan affımı istedim" demişti.


  http://www.radikal.com.tr/144738114473811

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hani derler ya! - guru

  ..."Şirinlik Muskası".... Ağzından nefret cümleleri dökülen vekil gitmiş, yerine espiritüel, sevimli bir bir vekil gelmiş. Çabasını destekliyoruz... Hele Davutoğlu'nun derin stratejiden çektiği balıklar pek ömür doğrusu. Ama balığın çeşitini göremiyoruz vesselam?! Palamut mu, hamsi mi?