İşte CHP'deki kavganın nedeni!

İşte CHP'deki kavganın nedeni!
İşte CHP'deki kavganın nedeni!
CHP'nin geçen pazar günü yapılan Parti Meclisi toplantısında yaşandığı öne sürülen kavga ve nedeni tartışılıyor. Kavganın seçim kampanyasında ABD'li Benenson firmasına ödenen para olduğu öne sürülüyor.

RADİKAL- CHP Parti Meclisi (PM) toplantısı sırasında Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik ile eski Milletvekili Durdu Özbolat arasında yumruklaşmaya varan kavga, partide günün konusu oldu.Cumhuriyet'ten Fırat Kozak'ın haberine göre  Kavgayı Özbolat’ın partinin dış politikasına yönelik eleştirilerinin ateşlediği öğrenildi. Her iki isim de dün konuyla ilgili yorum yapmadı. İstifa söylentilerinin de doğru olmadığı anlaşıldı. Edinilen bilgilere göre önceki günkü PM toplantısında Özbolat ile bir PM üyesi, seçim kampanyasında ABD’li Benenson firmasına ödenen parayı gündeme getirerek Özçelik’i hedef aldı. Haluk Koç, rakamların gerçeği yansıtmadığını anlattı. Özçelik, Özbolat’ın yanına giderek tepki gösterdi ve yumruk attı, ancak yumruk isabet etmedi. Kemal Kılıçdaroğlu ’nun kavgadan rahatsız olduğu, konunun MYK’de gündeme gelebileceği öğrenildi.


  http://www.radikal.com.tr/142145714214571

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  DOĞRU AKIL YÜRÜTME - Sebodil

  Doğru akıl yürütme yetkinliğinden yoksun kadrolar kas gücü kullanmaya eğilimlidirler. '' Yılmaz bekçiler'' olarak yetiştirilen kadrolar proaktif düşünme yetkinliği gösteremezler.Yeni durumlar karşısında birbirlerini suçlayarak vicdanlarını rahatlatmaya çalışırlar. Yanlış ,yetersiz,verimsiz, anlamadan ezber ve taklit temelli olan öğretim sistemine alternatif bir sistem oluşturamayanlar ülkenin geleceğini aydınlatamazlar.Kısır döngü içerisinde birbirlerine saldırıp dururlar.