İzmir Valiliği'nden kamu kurumlarına: Erdoğan'ın ziyareti coşkulu geçsin

İzmir Valiliği'nden kamu kurumlarına: Erdoğan'ın ziyareti coşkulu geçsin
İzmir Valiliği'nden kamu kurumlarına: Erdoğan'ın ziyareti coşkulu geçsin
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bazı açılış törenleri için cumartesi günü (yarın) gerçekleştireceği İzmir ziyareti öncesi, kentteki devlet kurumlarına bir yazı gönderen İzmir Valiliği, açılış töreninin "coşkulu bir biçimde geçmesi" için yüksek katılım istedi.

RADİKAL – Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yarın İzmir'de olacak ve Atatürk Stadyumu'nda gerçekleşecek açılış törenine katılacak. Evrensel gazetesinden Metehan Ud’un haberine göre, bu ziyaret öncesi harekete geçen İzmir Valiliği, aralarında üniversitelerin, il milli eğitim , il sağlık ve il gençlik ve spor müdürlüğünün de bulunduğu 16 farklı kuruma faks yoluyla bir yazı göndererek Cumhurbaşkanı'nın ziyareti için hazırlık yapılmasını istedi.

VALİLİK: COŞKULU GEÇMESİNİ İSTİYOR

İzmir Valisi Mustafa Toprak imzasıyla gönderilen yazıda, “toplu açılış töreninin coşkulu bir şekilde yapılabilmesi için en yüksek seviyede katılımın sağlanması” ve “açılış yapılacak tesislerin Türk Bayrağı ve Atatürk Posterleri ile donatılması” istendi.

Erdoğan'ın mitinge dönüşen açılış törenleri, kamuoyunda tartışma yaratmış ve muhalefet partileri Yüksek Seçim Kurulu'na başvurarak “Cumhurbaşkanı'nın seçim yasaklarını ihlal ettiğini” ileri sürmüştü.


  http://www.radikal.com.tr/135250613525064

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Elimden geleni yapacağım.... - nedesemboş

  Çocuklarımın günümüz valileri gibi olmaması için elimden geleni yapacağım..

  İzmir valiliğinin Erdoğan geliyor yüksek katılın talimatı..Balçovalı - user928332

  Rezilliğin son perdesi.Kamu kurumlarında çalışanlar işini bırakıp mitinge gidecek.Valinin yaptığı herhalde suçtur. Gün gelir bu iş nedeniyle kaybolan iş gücünün parası hesaplanıp bu beyefendiye ödettirilir.Çün ki bu kayıp nedeniyle oluşacak zarar , kamu alacağıdır..Ayrıca, görevi kötüye kullanmaktan veya ihmalden de ceza alır.

  Yeterin yaaaahu... - Gurcan Uzoglu

  Hayır, tamam milleti kandırmaya çalışıyorsunuz anladık ama bu adamda inanıyor. Tabi tebaasıyla aynı seviyede sonuçta.

  Boş çaba - drhil

  Boşuna çabalama vali ağa, sen patronuna meralardan koyun toplarsın anca.