'Kadıköy'e kartlı hizmet vereceğim'

Kadıköy Belediye Başkanlığı yarışında, CHP ve AKP'nin yanı sıra eski belediye başkanlarından Osman Hızlan da var. 1984-89 yılları arasında başkanlık yapan Hızlan, 'ciddiyetsiz yönetim ve 15 yıldır hiç yatırım yapılmaması nedeniyle' hizmete devam etmek için yeniden aday olduğunu söyledi.

İSTANBUL - Kadıköy Belediye Başkanlığı yarışında, CHP ve AKP'nin yanı sıra eski belediye başkanlarından Osman Hızlan da var. 1984-89 yılları arasında başkanlık yapan Hızlan, 'ciddiyetsiz yönetim ve 15 yıldır hiç yatırım yapılmaması nedeniyle' hizmete devam etmek için yeniden aday olduğunu söyledi. 'Kadıköy Kart' adını verdiği bir kredi kartı sistemiyle, her türlü belediye hizmeti ve bilgisinin sunulacağını belirten Hızlan, şunları söyledi: "Kadıköy Kart'ta, belediyenin kasasındaki paradan yeşil sahalarına, vasıtasından elemanına kadar tüm bilgiler yer alacak.
Bu kartla ATM'lerden sağlık, zabıta gibi konular başta olmak üzere tüm belediye hizmetlerinden yararlanılabilecek. Vatandaş her türlü şikâyet ve talebini buradan yapabilecek."