Kadın işçinin mektubu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ağlattı

Kadın işçinin mektubu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ağlattı
Kadın işçinin mektubu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ağlattı
Bir kadın işçinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen toplantıda okuduğu mektup Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ağlattı.

RADİKAL-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ATO Congresium’da HAK- İŞ ’in düzenlediği Dünya kadınlar Günü Etkinliği’ne katıldı. Toplantıda Hatice Güngör adlı bir kadın işçinin okuduğu mektup Erdoğan'ı duygulandırdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü. 

Güngör mektubunda şunları söyledi: "Sayın Cumhurbaşkanım sizi çok seviyor ve çok değer veriyoruz. Mektubumdaki duamı tekrar etmek istiyorum. Allah'ım Cumhurbaşkanımıza hayırlı, uzun ömür ver. Hizmetlerini tamamlamasını nasip et. Ülkemizin, insanlığın ve İslam aleminin ona ihtiyacı var. Şayet buna ömrü vefa etmeyecekse ve benim ömrüm var ise Rabbim lütfen benim ömrümü ona ver. Ömrüm size annenizin ak sütü gibi helal olsun.Benim iki tane yavrum var. Onlara herkes annelik yapabilir ama güzel yurduma, İslam'a, insanlığa herkes güzel hizmet edemez. Çok şükür hayalim gerçek oldu. Allahıma şükürler olsun ki mektubumu Rabbim sizlere doğrudan okumamı nasip etti."