Kılıçdaroğlu: 13 yıldır yurt sorunu çözülmedi, 1 yılda çözeceğim

Kılıçdaroğlu:  13 yıldır yurt sorunu çözülmedi, 1 yılda çözeceğim
Kılıçdaroğlu:  13 yıldır yurt sorunu çözülmedi, 1 yılda çözeceğim
Bakırköy Meydanı'nda halka hitap eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye'yi yaşanacak bir ülke haline getireceğiz. Kadın kardeşlerime özellikle seslenmeye devam edeceğim, çocuklarınızı üniversiteye gönderiyorsunuz. 13 yıldır yurt sorunu çözülmedi. Yurt sorununu 1 yılda çözeceğim" dedi.

İSTANBUL – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , İstanbul'un 3. Bölge ilçelerini ziyaret programına Bakırköy Meydanı ile başladı. Kılıçdaroğlu Bakırköy Meydanı'nda "Başbakan Kemal" sloganları ile karşılandı. 

"HEPİNİZİ SİLİVRİ'YE GÖNDERECEĞİM"

Seçim otobüsünde vatandaşları selamladıktan sonra konuşmasını yapan Kılıçdaroğlu "Başbakan Kemal" sloganlarının ardından, "Biliyoruz, korsan bir gösteri yapıyorsunuz, hepinizi Silivri'ye göndereceğim. 13 yıldır bu ülkenin neredeyse kabusu gibi oldular. Benim umudum da sizlersiniz. Türkiye 'yi yaşanacak bir ülke haline getireceğiz. Gelin oy verin, gitsinler. Kadın kardeşlerime özellikle seslenmeye devam edeceğim, çocuklarınızı üniversiteye gönderiyorsunuz. 13 yıldır yurt sorunu çözülmedi. Yurt sorununu 1 yılda çözeceğim" dedikten sonra diğer ilçelere gitmek üzere alandan ayrıldı.

(Arzu KAYA - İdris TİFTİKÇİ / DHA)