Kılıçdaroğlu Dersim'de 'devrim' yaptı

Kılıçdaroğlu Dersim'de 'devrim' yaptı
Kılıçdaroğlu Dersim'de 'devrim' yaptı
7 Haziran seçimleri öncesi aday listesini açıklayan CHP'de Kılıçdaroğlu'nun memleketi Tunceli'de CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyeleri Saniye Barut ve iş adamı Gürsel Erol aday gösterildi.

RADİKAL- Cumhuriyet Halk Partisi , 7 Haziran pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilenlerin listesini açıkladı. Geçen seçimlerde Kamer Genç ve Hüseyin Aygün ile Tunceli'de tulum çıkaran CHP bu seçimde adaylarını değiştirdi. Zaman zaman yaptıkları çıkışlarla kendi partilileri tarafından bile eleştirilen Hüseyin Aygün ve Kamer Genç'in YSK'ya teslim edilen aday listesinde ismi yer almazken, bu isimlerin yerine  CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyeleri Saniye Barut ve adamı Gürsel Erol aday gösterildi. 

 

 


  http://www.radikal.com.tr/133073013307301

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  HALKI KİM SAVUNACAK ? - user930491

  Listelerin başını çeken zengin iş adamları mı ? Halkı kurtaracak ? Zenginliğine daha fazla zenginlik katabilmek için gözünü para hırsı bürümüş mal mülk hırsı bürümüş ne kadar zengin para babası varsa milletvekili adayı oluyor Halkın içinden halkı temsil edecek kaç tane aday var ????