'Kılıçdaroğlu devlet sırlarının paylaşılmayacağı güvensiz bir muhatap'

'Kılıçdaroğlu devlet sırlarının paylaşılmayacağı güvensiz bir muhatap'
'Kılıçdaroğlu devlet sırlarının paylaşılmayacağı güvensiz bir muhatap'
Başbakan Ahmet Davutoğlu, hükumetin İmralı'ya taahhütlerde bulunduğunu iddia ederek "Bazı belgeleri gördüm. Halka açıklayamıyorlar" diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu için "Güvensiz bir muhatap olduğunu anladık ifadesini kullandı.

RADİKAL -  48 yerel televizyonda yayınlanan ' Anadolu Soruyor' programında soruları yanıtlayan Başbakan Davutoğlu,  Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmeye ilişkin şunları söyledi: "Devletle ilgili hiçbir şeyin paylaşılamayacağı güvensiz bir muhatabımız olduğunu anladık. Gerek olursa görüşürüz, ama bir daha bu kadar açık yüreklilikle konuşur muyum? Sokulduğumuz yerden bir daha sokulmayız. Kılıçdaroğlu'na görüşmelerle ilgili paralel çevrelerin sızdırdığı sufleler, nihai olarak da belgeler doğru değil. Suriye konusunda bütün bu yıkımı yapan zalime kimse ağzını açmıyor da bu zalimden kaçanlara bağrını açan Türkiye eleştiriliyor."


  http://www.radikal.com.tr/145759914575991

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  SURİYEDEN SANA NE ? - ARAGORA

  Yarın Irakta,Gürcistanda,İranda aynı şey olsa ne yapacaksın ?Onlara da mı kapını açacaksın ?Şehirlerin halini bir gör..Her yerde Suriyeli..Sokaklar ,mahalleler dolu..Dükkan açmışlar işletiyorlar..Dilenci çocuklar para istiyor...Sen kendi fakirlerini görmüyor onlara yardım ediyorsun..Adı üstünde ''DEVLET SIRRI '' nı neden başkasına söylüyorsun?Bu mu devlet adamlığı?Şimdi de neden şikayet ediyorsun?Söylemekle suç işlediğinin itirafını yapıyorsun..