Kılıçdaroğlu 'emekli ikramiyesi'nin kaynağını açıkladı

Kılıçdaroğlu 'emekli ikramiyesi'nin kaynağını açıkladı
Kılıçdaroğlu 'emekli ikramiyesi'nin kaynağını açıkladı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada 'Davutoğlu bayramlarda emekliye bir maaş ikramiye verilecek diye telaşlandı! Evet, senin yandaşa, saraya akıttığın parayı emekliye vereceğim' ifadelerini kullandı.

RADİKAL -  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Twitter hesabından yaptığı açıklamada Başbakan Ahmet Davutoğlu'na yüklendi.

Kılıçdaroğlu mesajında, "Davutoğlu bayramlarda emekliye bir maaş ikramiye verilecek diye telaşlandı! Evet, senin yandaşa, saraya akıttığın parayı emekliye vereceğim. Davutoğlu'nun muhalefete hazırlanması normal. Çünkü CHP ile kaynakların emeklinin, emekçinin, halkın yararına kullanacağı günler çok yakın!" dedi.


  http://www.radikal.com.tr/132166913216692

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BU YETMEZ - m.rozbilen

  İşte böyle sayın Kılıçdaroğlu. Al sana bir kaynak daha. Hortumcuların hortumladıklarını da fitil fitil burunlarından alacağını söyle. Korkma be. Vur vur inlesin, dünya alem dinlesin.

  hep aynı şeyler... - user1022763

  sadaka mı veriyorsunuz, bize ait olanı ikramiye adı altında yine bize verip sizlere minnet duymamızı mı bekliyorsunuz, tüm iktidarlar geçmişte de aynıydı ve gecekte de değişmeyecek......