Kılıçdaroğlu: Onlar gelirse CHP amblemini değiştiririz

Kılıçdaroğlu: Onlar gelirse CHP amblemini değiştiririz
Kılıçdaroğlu: Onlar gelirse CHP amblemini değiştiririz
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, DSP'nin CHP'ye katılması gerektiğini söyleyerek, "Gerekirse güvercini de CHP amblemine yerleştiririz" dedi.

RADİKAL - CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu , Denizli'de Pamukkale TV'nin canlı yayın konuğu oldu. Gündeme dair açıklamalar yapan Kılıçdaroğlu "DSP'nin bir parti olarak yoluna devam etmesini doğru bulmuyorum. Gelmeliler CHP'ye artık. Bizim altıokumuz var altında şöyle kırmızı bir boşluğumuz var. Gerekirse güvercini de oraya yerleştiririz, amblemimizi de değiştiririz" dedi.


  http://www.radikal.com.tr/129342912934294

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  POLİTİK ESARET - AHVAL

  CHP AKP'nin sağ koludur. Bugünkü AKP'nin bu duruma gelmesinde en büyük pay CHP'nindir. Çünkü bu memlekette tıpkı iktidar partileri gibi muhalefet partileri de ABD'den ayarlı partilerdir. Kim başa gelirse gelsin hem iktidar hem de muhalefet partileri ABD iş birlikçisi politikacılar tarafından idare edilmektedir. İşte bu yüzden Türkiye bağımsız bir ülke değildir.

  Benim teklifim - STARTA

  Bence chp kendini feshetmeli ve dernek olmalıdır.O da Atatürk'ten kalan mallar için.Misyonunu çoooook uzun zaman önce tamamlamış ve solu tıkamış bir partinin! artık başka bir mecraya taşınması lazım.

  Devşirme Yöntemler İşe Yaramaz. - Sebodil

  Bu nasıl liderlik.Bir parti üst kadroların birleşmesiyle büyüyemez.Sadece ve sadece hizipçilik körüklenir. Halkı umutlandıran fikirler ve projeler olmadan birleşmelerin işe yaramadığı yakın tarihimizde çok görüldü. Fikir ve proje üretemeyen sadece korkuyu kullananlar başarılı olamazlar.Bu gerçek çok yakın zamanda bir kere daha doğrulanacak.

  - user417907

  Cehapenin değişmeyen nesi kaldi ki?