Kılıçdaroğlu ve Balbay'ın Silivri hatırası

Kılıçdaroğlu ve Balbay'ın Silivri hatırası
Kılıçdaroğlu ve Balbay'ın Silivri hatırası
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Kurban Bayramı'nın birinci günü Silivri Cezaevi'ne yaptığı ziyaret sırasında tutuklu milletvekili Mustafa Balbay'ın da yer aldığı fotoğraflar basınla paylaşıldı.

ANKARA - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ’nun Kurban Bayramı’nın birinci günü Silivri Cezaevi’ne yaptığı ziyaret sırasında tutuklu milletvekili Mustafa Balbay’ın da yer aldığı fotoğraflar basınla paylaşıldı.
CHP Basın Birimi’nden ziyarete ile ilgili yapılan yazılı açıklamada, "CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığı’ndaki CHP heyeti, CHP Milletvekili Mustafa Balbay ile CHP Milletvekili Mehmet Haberal’i Kurban Bayramı’nın birinci günü Silivri Toplama Kampı’nda ziyaret etti. 'Duvarlarınız da, yasaklarınız da vız gelir bize vız' diyen Genel Başkan Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcıları Adnan Keskin, Gürsel Tekin, Umut Oran, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Milletvekili Mahmut Tanal ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile hak, hukuk tanımadan, demokrasi ve bağımsız yargı hiçe sayılarak tutuklanan milli irade temsilcilerinden CHP Milletvekili Mustafa Balbay ile cezaevinde buluştu" denildi. (DHA)