Kılıçdaroğlu'na su şişeli protesto

Kılıçdaroğlu'na su şişeli protesto
Kılıçdaroğlu'na su şişeli protesto
Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın ailesine taziye ziyaretinde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir grup tarafından protesto edildi.

RADİKAL - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Kılıçdaroğlu aracından indiği sırada bir grup tarafından ıslıklanarak protesto edildi. Kemal Kılıçdaroğlu 'nun konvoyunun çıkışı sırasında da dışarıda bekleyen grup konvoydaki araçlara su şişeleri fırlattı.

Savcı Kiraz'ın ailesine başsağlığı dilemek için akşam saatlerinde ailenin Başakşehir'de bulunan evine gelen CHP lideri Kılıçdaroğlu, aracından indiği sırada kapıda bekleyen bir grup tarafından ıslıklanarak protesto edildi. Kılıçdaroğlu, bina önünde kurulan taziye çadırında şehit savcının ailesiyle 15 dakika görüştü.

 Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun çıkışı sırasında, dışarıda bekleyen grup konvoydaki araçlara su şişeleri fırlattı. (DHA)

 

 


  http://www.radikal.com.tr/132652613265264

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sorumluluk kimde - aysekar

  Ekonominin gidisati, teror saldirilari, coken dis politika, bozulan toplum degerleri, din istismari, yoksullukla mucadelede basarisizlik, cozum surecinin beklenilen sekilde yol alamamasi tabiki CHPnin sucu bir anlamda Kemal Kilicdaroglunun sucu. Ne yani iktidarinmi olacak. Yurdum insanini aldatamazsiniz.

  o gurup hangi partiye mensupmuş acaba !!! - user392217

  her olayda boy gösteren mhp.liler olmasın o gurup, yarın öbür gün belki iki parti koalisyon yapacaklar, o zaman birbirlerinin yüzüne nasıl bakacaklar acaba.

  tamam mı devam mı? - gundi ghandi

  Olaydan dolayı saldırganları değil de Akparti'yi suçlamaya devam mı?

  eğer bu usul haline gelirse - genco940

  elbetteki bir karşılığı da olursa şaşmamak lazım. Davutoğlunun haddini bildiririz dedikleri bunlar mı yoksa karşısına aldığı muhalefetmi?