Kılıçdaroğlu'ndan yeni evli çifte: Sizden yeni çapulcular bekliyoruz

Kılıçdaroğlu'ndan yeni evli çifte: Sizden yeni çapulcular bekliyoruz
Kılıçdaroğlu'ndan yeni evli çifte: Sizden yeni çapulcular bekliyoruz
CHP'li iki vekilin çocuklarının nikah şahitliğini yapan Kemal Kılıçdaroğlu, çifte mutluluk dileyerek 'sizden yeni çapulcular bekliyoruz' dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'un oğlu Deniz Koç ile CHP Balıkesir Eski Milletvekili Ali Kemal Deveciler'in kızı Tuğçe'nin nikah törenine katılarak şahitlik yaptı.

Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile birlikte Haluk Koç'un oğlu Deniz Koç ve CHP Balıkesir Eski Milletvekili Ali Kemal Deveciler'in kızı Tuğçe'nin Ankara Galatasaraylılar Derneği Yazlık Sosyal Tesisleri'nde kıyılan nikah törenine katıldı.

Evlilik cüzdanını geline veren Kılıçdaroğlu, "Onlara bir ömür boyu mutluluklar dilerken, onlardan yeni çapulcular beklediğimizi de söylemek istiyorum" dedi.

CHP MYK üyeleri, parti meclisi Üyeleri, il başkanları, belediye başkanlarının yanı sıra CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın da şahitlik yaptığı törene, eski yeni çok sayıda CHP milletvekili katıldı.

LİVANELİ'YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI
Öte yandan Kılıçdaroğlu, sanatçı Zülfü Livaneli'ye de geçmiş olsun dileğinde bulundu. CHP'den yapılan açıklamaya göre, Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Livaneli'yi telefonla arayarak, geçmiş olsun dileğinde bulundu ve saldırıyı kınadı.

Kılıçdaroğlu Livaneli'ye, Mersin Mezitli'de düzenlenen Güneş Festivali'nde saldırı ve hakarete uğramasından duyduğu üzüntüyü dile getirdi. (ajanslar)