Mansur Yavaş'tan Bülent Arınç mesajı!

Mansur Yavaş'tan Bülent Arınç mesajı!
Mansur Yavaş'tan Bülent Arınç mesajı!
2014 yerel seçimlerinde Ankara'da CHP'den aday olan Mansur Yavaş, Bülent Arınç'ın sözleri sonrası "Sayın Arınç az daha Ankara seçimleri ile ilgili de bir şeyler diyecekti gibi geldi bana" dedi.

RADİKAL - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında Melih Gökçek ile yaptığı açıklamalar sıcaklığını korurken konuyla ilgili bir mesajda son seçimde Melih Gökçek'in CHP 'den rakibi olan Mansur Yavaş'tan geldi.

Mansur Yavaş resmi Twitter adresinden Bülent Arınç'ın açıklamalarını yorumlarken, "Sayın Arınç az daha Ankara seçimleri ile ilgili de bişeyler diyecekti gibi geldi bana" ifadesini kullandı.

İşte Mansur Yavaş'ın o tweeti;  http://www.radikal.com.tr/132013313201332

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ekmek kırıntısı evet sinek ufak mide bulandırır - user1028863

  bazı konular ispatlanmayınca insan aciz konuma düşüyor.bende muhafazakar olarak şüphe duyuyorum.konuşmak yasak,elektrik kesintisi talihsizliği,yüksek oranda çıkmayacak yerden gelen oylar ,bir belediyenin kasti verilmesi için komşu ilçeden aday koymak ve karşılığında büyüşehire rüzgarın dönmesi

  ilahi mansurrrrr - user389638

  Mansur halen belediye secimi etkisinde kalmış garibim bakarsın o dövüş kavga içinde gider hemen koltuga otururum gibi bir ekmek kırıntısı arıyor üzüldüm yaa